Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Panelban, műholdas antenna...

Dontspam kérdése:

Panelban, műholdas antenna felszereléséhez falra (mivel nincs erkély) kell e, illetve ha igen kitől kell engedélyt kérni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 13. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd a közös képviselőt..
2021. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A válaszod nem hiába való!

Kérdeztem, ő ppntosan nem tudja, ezzel le is rázott.

2021. nov. 13. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

"Kérdeztem, ő ppntosan nem tudja, ezzel le is rázott."

Ha hagytad magad.

Az alábbi szerint, akkor is kell engedély hozzá, ha azt mondják hogy nem kell, vagy nem tudják. A törvény nem ismerete nem ment fel annak hatálya alól.

Ha te vagy az általad megbízott engedély nélkül kivitelez bármit, a társasház felelős érte, a büntit ő kapja. Aztán ha akarja, áthárítja rád. Aztán ha akarod, pereskedhetsz ellene.

De lehet hogy a kutya se fog vele törődni. Ám a fordítottja is előfordulhat.

A lakógyűlés többségi határozata jogosítja fel a képviselőt hogy megadja neked az engedélyt, természetesen ha a település fő építésze szerint is rendjén való dolog lenne ez a művelet, ő megvétózhatja, a már kivitelezett állapot alapján elrendelheti az eredeti helyreállítást is.



2003. évi CXXXIII. törvény

a társasházakról *

Az Országgyűlés a társasháztulajdon létesítése és biztonságos fenntartása, a társasházak szabályszerű, szakszerű és biztonságos működése, valamint a tulajdonosok érdekeinek érvényesítése érdekében a következő törvényt alkotja:


I. Fejezet

ALAPVETŐ RENDELKEZÉSEK

A társasház

1. § (1) *


(2) Az épület tartószerkezetei, azok részei, az épület biztonságát (állékonyságát), a tulajdonostársak közös célját szolgáló épületrész, épületberendezés és vagyontárgy akkor is közös tulajdonba tartozik, ha az a külön tulajdonban álló lakáson vagy nem lakás céljára szolgáló helyiségen belül van.

2021. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Megpróbálok utánajárni, mivel nem szeretnék belőle gondot.

Viszont belegondolok a rengeteg klíma ami kinn van a falon, kétlem, hogy külön egedélyt kértek volna.

2021. nov. 14. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:

"Viszont belegondolok a rengeteg klíma ami kinn van a falon, kétlem, hogy külön egedélyt kértek volna."

Igazad van.

Szereld fel.

Akkor minek kérdezősködsz?


[link]

2021. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Imrici ***** válasza:
Miért kell műholdas antenna? Mit szeretnél nézni. kábel nincs a házban?
2021. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudod (előző), nekem műholdam van, Pesti telepítéssel.

De van nyáron gyakran látogatott hétvégi házam, ott is van tányér/vevő.

Zsebre vágom a kártyát, ott is nézhetem..

2021. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csomagban van Telekom Iptv, ami felhozatalban és minőségben is igen gyengécske. Viszont van DirectOne (UPC) kártyám, amit egyelőre én is csak a kertben lévő házikóban használok.
2021. nov. 25. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, van fejlemény?
2022. ápr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elvileg kéne valami...de azt a választ kaptam, hogy ne foglalkozzak vele, mert gyakorlatban senki le se sz.rja.

A directesektől ki jött egy szerelő felrakta, kifizettem, kész.

2022. máj. 14. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!