Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a kis kütyü alkalmas arra...

Ez a kis kütyü alkalmas arra amire használni szeretném?

Figyelt kérdés

Nost vettem egy új tv-t amin nem jó a Jack aljzat. Csak e miatt nem szeretném visszaküldeni. Olyan mint ha nem érintkezne rendesen a jack dugó. Nagyon halkan szól és nem találok rá beállítást hogy hangosabb legyen. Ezért arra gondoltam hogy vennék egy ilyen kis kütyüt ami átalakítaná nekem az optikai kimentét a tv-nek RCA-ra.


[link]


A tv viszont egy: [link]



2021. nov. 13. 14:43
1 2
 11/18 Salx Narval ***** válasza:
Az sem segít ha kimaxolod a TV távkapcsolóján a hangerőt? Amúgy én is ezt a kütyüt néztem ki mert mondták az ismerősök, hogy a fejhallgató kimenet nem az igazi mert zajos lehet, nálam viszont annyira jól szól, hogy feleslegesnek tartom megvenni. Persze nem vetem el teljesen mert azért elegánsabb megoldás lenne.:D
2021. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kimaxolva szól suttogva. Ha a tv-n és a hangfalon is feltolom maxra.
2021. nov. 14. 16:07
 13/18 anonim ***** válasza:

ott valami más gond van. A csatlakozó nem megfelelő.

Ha másik tvn máködik, akkor a tv csatlakozója nem ugyanolyan, vagy )gyárilag) hibás.

2021. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én is a csatlakozóra gondolok. Mármint az hogy ha forgatom vagy megnyomom benne oldalra akkor visszakapcsolt a tv hangszórójára mint ha kihúztam volna. Ezért gondoltam hogy a tvben lévő résszel van baj, picit nagyobb vagy nem tudom. A másik előző tv-mbe ha visszadugom szól rendesen, ( a családban maradt, így tudtam visszadugni abba is ) ott hiába csavargatom vagy nyomkodom oldalra semmi baja nem lesz.
2021. nov. 14. 16:45
 15/18 anonim ***** válasza:

Hány pólusu van a tv-ben és a kábelen?

[link]

2021. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A tv-ben nem tudom, én amivel próbálkoztam az 3 pólusó.
2021. nov. 14. 18:58
 17/18 A kérdező kommentje:
Találtam 4-es dugót ráforrasztottam, leírás szerint de ugyan úgy suttog.
2021. nov. 14. 19:46
 18/18 A kérdező kommentje:
Egébként a tv-hez is 4 pólusú jack rca átalakítót adtak, igaz azon volt még egy plusz kimenet is, de azzal sem működik.
2021. nov. 14. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!