Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha az USB bemenetes hifimbe...

Ha az USB bemenetes hifimbe bedugom az mp3 lejátszómat, miért nem ismeri fel?

Figyelt kérdés

Philips GoGear Ariaz mp3/mp4 lejátszóm van, régebben egy ennél gagyibb volt, vagyis ugyanez a philips goger, csak valami kisebb, és kevesebb tudású, de az is ilyen szinten tudott mp4-et lejátszani (nem mp4-et tudnak lejátszani, hanem van hozzá egy program amivel az mp4-et át tudom konvertálni valami sajátos fájltípusba), és azt felismerte.

Jajj még az is eszembe jutott, lehet, hogy ez a baj, hogy mint a legtöbb új cucc, ez is olyan, hogy ha pl. a gépbe dugom, nem merevlemezként kezeli, hanem ilyen egyéb izé, nem tudom mi a neve, hát tudjátok, hogy sajátgépben, mint mondjuk a "képolvasók és fényképezőgépek". Na a régi szerintem még nem ilyen volt. (de nem vagyok biztos benne)

Abban is voltak menük, ugyanúgy voltak, hogy képek, videók, zenék, stb. annyi különbséggel, hogy ebben van mappa nézet nem csak az a fajta, hogy zene->előadók->albumok…

Sajnos a régi tönkre ment, nem lehet már bekapcsolni se, ezért kellett amúgy új, és akkor úgy voltam vele, hogy ha már úgyis veszek, azon az 5000 forinton ne múljon, kipróbálom ezt. Amúgy szeretem, jó. Csak nem értem, hogy miért nem képes felismerni. Ha bedugom, azt írja ki, hogy no device. Amúgy nem szükséges a használatához telepítő cd.

Nincs esetleg valakinek hasonló készüléke/problémája? Hogy esetleg lehet, hogy valami beállítás kérdése vagy nem tudom, ajj idegesít.


2010. szept. 4. 16:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!