Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laikusnak érdemes Smart tv-t...

Laikusnak érdemes Smart tv-t venni,kitudja használni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 07:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt te tudod. Fogsz rajta youtubeozni, internetezni, vagy screen mirroringozni? Ha nem, akkor elég egy sima led tv, vagy max nem használod az okos funkciókat.

Egyébként melyik TV-t nézted ki?

2021. nov. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom hogy lehet-e még olyat venni, ami nics valamilyen smart funkcióval szerelve.

De ha azt nézem, mindenki hozzá nem értőként kezdi.

2021. nov. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A "smart" tévék elsődleges célja különböző internetes videós szolgáltatások (pl. YouTube, Netflix, stb.) kényelmes elérése (bár más alkalmazások is vannak rajtuk). Te tudod, néznél-e rajta ilyeneket. Megjegyzendő, hogy nincs miden szolgáltatás minden tévén, pontosabban néhány rendszerből néhány hiányzik (annak, aki használná, másnak nem). Az említett kettő azért ott szokott lenni.
2021. nov. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,az 1-esnek válaszolva az OK.ODL 24850HC-TIB 24"ready smart led tv-t néztem ki.
2021. nov. 17. 08:50
 5/19 anonim ***** válasza:

Már az gyanús volt hogy a nevében a ready szerepel.

Akkor éri meg, ha a smart funkciók mellőzése mellett a tv funkciót sem akarod használni.

Már mindenhol HD tartalmak vannak, és ez a készülék egy viszonyleg alacsony felbontású kijelzőt kapott, ami ma már az alap elvárás szintje alatt van. De ilyen kis méretben nem annyira feltűnő.

Falura elmegy kategória.

2021. nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsi tévének nem kell a FHD, csak akkor látná a különbséget ha közvetlen közelről nézné. Befogni meg minden bizonnyal be tudja és leskálázza magának, tehát nem kell az SD csatornákat néznie emiatt, ezt már a Telekom "médiakonvertere" is megcsinálta, amikor a Digi hálózatára dugtam, azon csak analóg kimenet van, így a HD csatornákat SD-be kellett leskáláznia, megtette.
2021. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 Annyira nem lehet vészes, én 32"-es HD Ready tévét nézek kb. 2 méterről, és nem tűnik pixelesnek. Biztos mert CRT-n nőttem fel... Persze más gond még lehet a képpel (és másokkal is) a tévé árából adódóan. Én az üzletben alaposan kipróbálnám, vagy netes rendelés esetén a próbaidőszak alatt. Más okos tévé mondjuk nem nagyon van ennyiért, csak nem kell sokat várni tőle.
2021. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sok hasznos tanácsot kaptam.
2021. nov. 17. 09:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy jó lesz az az ok. tv?

Mennyit szánsz rá?

Mert ebben az árban még egy Sencor is jobb lenne.

2021. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ok. MediaMarkt saját márka, ha jól tudom. Nekem ilyen hűtőm van, azzal nincs gond.
2021. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!