Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan érdemes airpods-ot venni?

Honnan érdemes airpods-ot venni?

Figyelt kérdés

A jövőben airpods-ot szeretnék vásárolni. Most egy blitzwolf van… a hangzásával még nem is lenne gond, de amit mostanàban leművel…


Ezért úgy döntöttem, hogy ha már iphone-om van, akkor nem 2 évente veszek egyet 20k ért hanem egyszer 50-100-ért és remélem az sokáig működik… vagy nem.


Érdemes-e használtan venni? (Bár ettől kicsit óckodom higiéniai szempontokból is) Ha igen hol, mire kell figyelni? Akku kapacitást meg lehet ezeknél nézni?


Pro-vagy 1-2-3 generáció?

Nekem mindig az agybadugós kialakítás volt az ideális, nem tudom hogy az airpods mennyivel másabb. A simák mindig kiestek a fülemből, illetve a zajszűrés sem volt megfelelő.



2021. nov. 13. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Apple hivatalos oldalról vagy a hivatalos forgalmazótól
2021. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"remélem az sokáig működik… vagy nem."

3 évig számolj vele kb. Az én 1-esem addig bírta akksival. Most is jó, de csak 40 percet bír az akksija. Telefonálásra még jó :D

A bölcső akkuja viszont még jól bírja,


"Bár ettől kicsit óckodom higiéniai szempontokból is"

én nem vennék... látnád hogy néz ki az enyém... :D pedig takarítom és mosakodok is.


"hol"

media markt, edigital, 220volt.hu, pcx.hu, istyle, icentre, apple.hu


"mire kell figyelni?"

ezeket olvasd el:

[link]

[link]


"Akku kapacitást meg lehet ezeknél nézni?"

nem


"Pro-vagy 1-2-3 generáció?"

pro vagy 3

2021. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mernék használtan venni, maximum ismerostol, annyira jo hamisitvanyok vannak sajnos… Eppen emiatt csak hivatalos helyrol mernem megvenni, istyle-ban sokszor van akciosan 50 ezerert 60 helyett, ott garantaltan eredetit kapsz. Megjelenese ota van masodik generacios airpodsom, sokat hasznalom, illetve rendszeresen takaritom, minden szempontbol olyan, mintha uj lenne, szoval megeri hosszu tavon
2021. nov. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehogy hasznaltat vegyel
2021. nov. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!