Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol érdemes eladni elektronika...

Hol érdemes eladni elektronikai eszközöket/kiegészítőket?

Figyelt kérdés

Egy samsung gear s3 frontier okosóráról lenne szó, kihasználatlanság miatt adnám el. Utána néztem, elég jó áron viszik még mindig.(ha viszik)

Nem tudom mekkora az érdeklődés felé, ezért vagyok tanácstalan. Akár telefonos üzletek felvásárolnak ilyeneket?

Tényleg nem vagyok jártas az ehhez hasonló dolgokban, ezért szeretnék utánajárni kicsit.



2021. nov. 22. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hirdető portál, pl. jófogás. Ehhez nem kell jártasnak lenni semmiben, alap írás-olvasás készséggel meg lehet oldani.

Feladsz egy hirdetést, odaírod mennyit kérsz érte, és majd keresni fog akit érdekel. Ha sokért adod, akkor senki, abból rájössz, hogy engedni kéne az árból.

Esetleg hívnak hogy '... szia uram, mege vane még, annyim nincs, de fele áron elviszem most rögtön ... nem? ... a rák egye ki ...'.

:)

2021. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jofogas, Hardverapro a legnagyobb.

Vatera ha aukciozni vagy fix arasan akarsz eladni.

Esetleg Facebook Marketplace.


Kulfoldre/EU: Ebay

2021. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!