Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy laptopom és kiegészítő...

Van egy laptopom és kiegészítőket akarok hozzá venni. Akarok egy USB led lámpát, egy USB ventillátort és egy mini egeret. Érdemes venni ilyeneket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az USB-s LED lámpa szinte semmit sem világít, az USB ventillátor alatt nem tudom mit értesz (a gép hűtésére felesleges), a mini egér úgyszint, meg se lehet fogni normálisan.
2012. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

+1 az elsőnek, a lámpa és a ventillátor felesleges, a mini egér pedig használhatatlan.


Nyáron a teszkóban kapsz 20-30 centis ventillátort 2-3000 forintért, normális egeret meg 1400-ért (Logitech B110, 2 hónapja pl csak 1100 ft volt).

2012. jan. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a gép hűtőventillátorárá gondoltam hanem az is ilyen usb ventillátor
2012. jan. 28. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rájöttem, azért írtam a teszkósat.
2012. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem neked írtam hanem a fölötted lévőnek.
2012. jan. 29. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!