Ebbe a nyomtatóba milyen patron lenne jo? Vagy barmilyen olyan nyomtatohoz amit telefonrol, laptoprol lehet iranyitani, es nem arra a nagyta gondolok, hanem a kisebb fajta nyomtato

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 27. 12:58
 1/3 A kérdező kommentje:
*nagyra, szoismetles megvolt, sorry 🤣🤣
2021. nov. 27. 12:59
 2/3 anonim ***** válasza:

Olcsóságok, én ezért nem is használom a nyomtatót, két-három patron ára a gép!


[link]

2021. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 puritan ***** válasza:

Nyomtató vásárlás előtt elsősorban a hozzá való patron áráról kell tájékozódni.

Beírod a keresőbe a nyomtató típusát, utánna meg azt hogy patron. Erre megtudod, a keresett patron típusszámát, de már rögtön árakat is látsz. A linkelt nyomtatóhoz egy fekete, és egy színes patron kell. Eredetiből egy garnitúra ára közelíti a nyomtató árát. Az XL-es meg meg is haladja. Sajnos az utángyártott alig olcsóbb a gyárinál.


Nos én ennél a pontnál dobnám is ezt a típust, akármilyen olcsó is.


Azt javaslom, inkább Canon nyomtatók körűl nézegess, annál is olyan típust kellene választani, amibe nem egybe vannak a színek, hanem öt, vagy hat különálló patron kell bele. Három szín, kétféle fekete, és esetleg még szürke is kellhet. Ezek a patronok utángyártottban max. 2-300Ft-ért beszerezhetőek, és egy garnitúra ára nem haladja meg az 1500Ft-ot. Ez azért csak barátságosabb ár. Én minőségben nem tapasztaltam hogy rosszabb lenne mint az eredeti. Már vagy 6-7 éve megvan a nyomtatóm, és végig utángyártott patronokat használtam hozzá.


Nos, ha megvan a patron típusa, és a beszerzési forrás, akkor meg lehet nézni, hogy a hozzá való nyomtatók mit tudnak, melyik az olcsóbb, vagy drágább, és a plusz tudása megér-e annyival több pénzt.

2021. nov. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!