Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik VHS Videómagnó érné...

Melyik VHS Videómagnó érné meg ezek közül?

Figyelt kérdés

Az a lényeg ha számlaszámra elutalom neki a pénzt meg bízható legyen az eladó plusz szállítással kérem.

Karbantartót legyen a készülék jó állapotú.

LP lejátszást és felvételt tudjon.


[link]

[link]

[link]

[link]



2021. dec. 4. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést a hirdetőkkel kellene egyeztetni.

Mi itt nem hirdetünk, nem is tartunk kapcsolatot a hirdetőkkel, egyéb információkkal sem rendelkezünk sem a megbízhatóság, sem a termék tulajdonságainak tekintetében.

Ezekben a kérdésekben még a hirdetési portál is elhatárolja magát, és felhívja a felhasználók figyelmét az adás-vétel során felmerülő lehetséges veszélyekre.

2021. dec. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet e-mailen beszeljetek meg mindent, legyen nyoma. Vagy a Jofogason.


Az utalas jo, mert nyoma van, es szamlaszam eseten valakit a tuloldalon mindig elo lehet venni. A megjegyzesbe ird bele miert utalsz. Igy ennek is lesz nyoma.


Sokan azt hiszik az utanvet biztonsagosabb.. ja amig nem 3 fahasabot kuldenek a laptop helyett addig igen. Szoval sztem tokmindegy. Ha a csalo at akar verni az utanvettel is megteheti.


Amikor jon a csomag, ne kivancsiskodj vidd haza, es keszulj a kibontasra... :)


Felbontas elott indits kamera felvetelt FOLYAMATOSAN (ha valaki segut ugy konnyebb) rogzitsd a csomag kulsejet a cimkezest, seruleseket. A kibontas menetet es mit talalsz a csomagban. Videozd a termek kulsejet seruleseit gyari szamat. Ez egy folyamatos vagatlan video legyen, es minden mozzanat lathato legyen... nem baj ha 15 perces es benazas is lesz rajta.


Ha atvertek ket lehetoseg ven:

1. Feljelentes kilatasba helyezese mellett visszakered a penzed

2. Egybol feljelented


Ne legy szegyenlos az ilyen szemetek megerdemlik. Szedj ossze mindent es ilyen esetben irany a rendorseg.


Amugy ha atvernek az 1. pontot en nem lepnem meg, meg ha gyorsabban is penzhez jutnek. Mert sok csalo uzleti midellje az, higy ha fenyegetnek max visszaadja penzt. Aki meg nem azet meg megtarja. Es ezek igy sosem tanulnak...


De amugy ne parazz... nekem min 600 tranzakciom (belfold kulfokd) volt mar, es ha 2-3 aprosagnal volt gebasz akkor sokat mondok.


Pl volt USA vasarlasom (arany erme) ahol kb 3 millios volt a csomag. Igaz a felado egy hires aukcios haz volt, nem azon paraztam hogy atbasznak. Hanem a futarszolgalaton (mert aranyat/ekszert sok esetben nem lehet biztositani foleg ilyen ertekben). Szerinted hany orankent neztem a trackinget mikor a fel vilagot beutazta? :) Mar annak is orultem mikor hivtak a vameljaras miatt. A futarszolgalatnak meg is tiltottam hogy hazhoz hozza. Mert vazze azok olyan hulyek hogy odaadjak a portasnak csak haladjanak. Hat en is videoztam mikor kibontottam nem loptak-e ki belole valamt. De rendbe volt minden. Ez volt a legizgibb rendelesem valaha... :D

2021. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amugy csak ugy rapillantottam a hirdetesekre.


Ha budapesti vagy, akkor en a helyedbe szemelyesen vennem at. Olcsobb, gyorsabb. Lehet ki is probalhatnad, tutira mehetnel.


En a 22ezres Panat nem vennem. Az utott kopott keszulekre aszongya az elado "uj allapotu". Az uj az ami a boltban van. Ez max ujszeru lehetne. De ez annak sem nevezheto. Raadasul tularazott. En azt skippelnem az unszimpatikus hirdetes miatt.

2021. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja meg egy:

Sajnos a videomagno vasarlas lutri. Ezek nagyreszt oreg keszulekek. Es tele vannak kopo, es allasaban is oregedo mechanikus alkatreszekkel.


Muanyag fogaskerekek, gumi gorgok, gumi szijak. A gumi pl tipikusan az ami allasaban is oregszik, merevedik, nem tapad mar, repedezik, "eltorik". Es ha gumigorgo mar eloregedett... a videonagno gyurheti, szakithatja a szalagot. Vagy csak siman rossz minosegben jatszik le, az ingadozo szalagsebesseg miatt.


Olyat keress, amihez estleg letezik meg felijito szett. Amibol ezeket a kopo alkatreszeket cserelheted... bar nem hiszem hogy ilyet meg gyartananak.


Meg alap hogy a fiatalabbakat vedd. Keszulek cimken rajta van, kerdezz ra.


Es vasarlas utan tisztisd ki, fejet egyebek tisztisd meg szakszeruen, nezd at belul. Nezd at az elektrolit kondikat. Ami puposodik csereld.

2021. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez szerinted meg érné?

[link]

2021. dec. 15. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:

2-5 voltam:

Szóval azt nem tudom neked megmondani, hogy EZ megéri-e. De az előzőekhez képest szerintem jobban. Meg a háttérből látszik hogy ez valami retró műszaki cikkekre (is) szakosodott boltból/szervízből adhatják el. Tehát vélhetően érthetnek is hozzá.


Én azt gondolom, ez az eladó ugyanaz:

[link]

[link]


Ennek annyi cucca van ahogy látom, hogy szerintem a legjobb ha elmész hozzá és az igényedire szabva ott a helyszínen, a tanácsai alapján tudsz is egyet venni. Szerintem mielőtt döntesz, többet meg is tud neked mutatni egy monitorra kötve. Nekem szimpatikus a hirdetése(i).


És nyilván jobban jársz mint egy magánszemélynél. Mert kb az árak hasonlók, viszont egy helyen többet is ki tudsz próbálni. És hát feltételezhető, hogy kitisztítva, karbantartva, tanácsokkal együtt kapod meg. Esetleg kédezz rá, valami garancia van-e. De szerintem igen, mivel hivatalosan árulja, kell hogy legyen pár hónap.

2021. dec. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak szállítással tudnám meg venni.
2021. dec. 19. 02:41
 8/8 anonim ***** válasza:

#7:

Ja ezt nem tudtam. Hat akkor telefonon megbeszelni es azt megvenni. Jobb otletem nincs.

2021. dec. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!