PLaystation PLus tagsagban letoltott jatekok megmaradnak a tagsag lejarat utan is?

Figyelt kérdés
Nem keverendo a PS NOW -al, en a PS PLUS-ra gondoltam
2021. dec. 9. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


"Once your PlayStation Plus subscription ends, content you previously downloaded at no cost as part of the subscription (such as PS Plus monthly games) will no longer be available."


Szóval röviden: Nem.

2021. dec. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hat ez csodas..
2021. dec. 9. 09:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi a probléma ezzel?


Ez a szolgáltatás lényege. Hogy amíg fizetsz, addig elérheted a játékokat.

2021. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de a szolgaltatas lenyege,hogy egyutt tudjunk jatszani es kozba van minden honapba plusz letoltheto tartalom. De ugyanakkor ott a PS NOW amibe ha fizetsz elerheted ajate adatbazist. Ergo az elso opcio felesleges a PS Plus,mert elvezzik a havi + letoltheto tartalom ha lejar a tagsag. Ez ugy volna jo ha befizetes a PS plus ra a tagsagot es minden honapba hozzam dobnak 1-2 jatekot. Ha meg berelni akarom oket akkor meg kotok veluk egy PS NOW szerzodest.
2021. dec. 9. 09:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne keverjuk ossze a PS now es a PS plus szolgaltatasokat.
2021. dec. 9. 09:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Senki nem kever össze semmit, csak te erőlteted ezt.


"Ez ugy volna jo ha befizetes a PS plus ra a tagsagot es minden honapba hozzam dobnak 1-2 jatekot."


Igen, neked így lenne a jó, a Sony-nak meg üzleti szempontból úgy a jó, hogy fizesd be a tagságot ha játszani akarsz az addig megszerzett plusos havi játékokkal.


Akár tetszik neked akár nem, a Sony még mindig egy profit orientált üzleti vállalkozás, és nem jótékonysági szeretetszolgálat.

2021. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Stimm, viszont ebben az esetben felesleges nekik havi plusz jatekot adni, csak hirdessek meg,hogy a PS plus al lehet egymassal jatszani, a now eseteben meg jatekot kapsz. Mert igy megteveszto. En pl csak azert kotottem meg veluk az eves dijjat,hogy tudjunk egyutt menni, a letoltesnek meg orultem,hogy de jo, majd ha lesz idom (amibol eeleg keves van mostanaba) akkor majd jatszok azokkal.
2021. dec. 9. 09:51
 8/11 A kérdező kommentje:
viszont ha lejar ,nem akartam meghosszabbitani es igy ugy erzem,h elveszik ami eddig megvolt.. erted?
2021. dec. 9. 09:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy egy plussz perk vagy nem tudom mi, ami jár a szolgáltatáshoz. Mellesleg a PS plus szolgáltatás előbb létezett mint a PS now.


A szolgáltatás árán nem csak multizni tudsz, de még az ajándék játékokkal is játszhatsz míg él az előfizetés, és nyilván nem ugyan az a kínálata a Plus-nak mint a Now-nak.

2021. dec. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
valoban, mert a NOW az tobbet tartalmaz. Viszont az is megteveszto mert mig elerhetonek mutatjak a PS3 as pl F1 Race Stars jatekot, gyakorlatban azt nem tudod letolteni es jatszani.
2021. dec. 9. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!