Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS 4-et használtam mennyiért...

PS 4-et használtam mennyiért éri meg venni maximum?

Figyelt kérdés

Légyszi ne mondjátok hogy attól függ nekem mennyit ér meg. Első konzolom, nem nagyon tudom mennyi az az ár/érték arány amitől kb megbízható a dolog. Mert láttam 30-ért is állítólag hibátlan állapotban, de láttam ugyanakkor 70-ért is hibátlan állapotban. Zsákbamacska tudom, de honnantól hezdődik az a használt ár amitől hihető hogy hibátlan??

És esetleg oldalakat kérhetek (A jófogáson kívül) Ahol árulnak jó árban használt PS4-eket?



2021. dec. 10. 07:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést. *Használtan
2021. dec. 10. 07:25
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Max 50 ezer.
2021. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hardverapró, tematikus facebook csoportok.


Az ár olyan szempontból nem feltétlen mérvadó, hogy valami lehasznált rejtett hibás fostalicskát is feltehetnek drágán, meg egy jó állapotút is feltehetnek olcsóbban ha az eladót nem a pénz érdekli csak hogy elvigye valaki gyorsan.

2021. dec. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Slim? Fat? Pro?


Egy kicsit több infót adhatnál. Egyébként nem olyan ördöngösség ezt kimatekozni. Megnézed az új árakat és ahhoz viszonyítva legyen olcsóbb. Van 1000 tényező, ami befolyásolja. HDD méret, hány joy van hozzá, van-e hozzá játék, stb.

2021. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az hogy slim fat vagy pro az mindegy igazából azért nem írtam oda.

Jelenleg (A 2#-es szerintem olvas a gondolataimba) De 50k-s keretem lenne rá maximum. persze tudok még félretenni mellé, csak nem akarom úgy érezni magam utána hogy 10-20k-val be lettem húzva mert ugyanazt megkaphattam volna olcsóbban.

2021. dec. 10. 09:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarom úgy érezni magam utána hogy 10-20k-val be lettem húzva mert ugyanazt megkaphattam volna olcsóbban."

Ha megvetted, utána ne nézegesd az árakat és nem fogod úgy érezni.

Az összes eladó cuccot amúgysem tudod összevetni pontosan ár/érték alapján.

Így benne van a pakliban hogy jó vásárt csinálsz, és az is hogy nem. Nem csak azon fog múlni hogy mi itt mit mondunk.

2021. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

ha nincs benne rutinod, vedd üzletben minimum 2 év garival. megéri egy kicsit többet költeni rá. és ne valami pincében lévő ismeretlen cégtől, hanem olyantól, aki 2 év múlva is még létezni fog.


amúgy nyugodtan vehetsz ps4-et, mivel első konzolod, évekig el tudsz lenni csak azokkal a játékokkal amik eddig megjelentek és kihagyhatatlanok. plusz pár évig még egészen biztosan jelennek meg rá programok.


ja és mégegy: ha elég a fullHD és szereted a csendet, akkor elég egy 1 terás slim. sokkal csendesebb mint a pro (konkrétan semmi hangja, kevesebbet fogyaszt, és fullhd-n ugyanúgy fut minden mint pro-n.)

2021. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

min 30-40e +kontroller kb 10-12e


Ps4 fat 500gb normál+kontrollerrel kb 50e


Slimnek nem sok értelme van. (vékonyabb)


Pro 1tb hdd 4k kompatibilis (FHD játékok stabilabban futnak 30-60fpsen, kisebb grafikai update a szemfüleseknek) 70e



Prot javaslom, 2x tárhely és jobb futás miatt, pl Alienation/Helldiversnél számít.



Konzolt Facebook marketplace és Hardveraprón is találsz.


Ajánlom hogy konzolt takaríttasd ki, +6-12e helyfüggő = új konzol kategória. Csendes lesz és jobban fut.

2021. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8


Hogyne lenne értelme a slimnek? :D


Nem csak vékonyabb, hanem megbízhatóbb, jobb a hűtése (ezért csendesebb is) és kevesebbet fogyaszt. Ráadásul mivel később jelent meg, és még ma is lehet kapni, fiatalabb konzolt vesz, mintha fat-et venne.

2021. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9/9 Köszönöm a magyarázatot.
2021. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!