Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok AM...

Milyen motort ajánlotok AM jogosítvánnyal rendelkezőnek első motornak? Illetve maximum hány km-ig érdemes venni használtan?

Figyelt kérdés
Maximum 300.000 Forintig. Még annyi feltételem lenne, hogy megbízható legyen, ne romoljon el évente stb. Használtan is lehet. Csak ne robogó legyen.
2021. júl. 7. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne romoljon el évente? :D


Akkor ne motorozz, főleg ne 300.000-ért keress ilyen motort.



Egy AM6 blokkos csodával jól jársz (Derbi Senda pl), de 300 alatt nem biztos hogy lesz jó.


Ők elég megbízhatóak, de biztos kell majd hozzájuk nyúlni évi szinten akár többször is.


50-esnél a km teljesen irreleváns. Ha jó a hangja és jól is megy meg szabad venni.

2021. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami nagyobb testű, nagyobb kerekű robogót, ezekből lehet nagyon szépeket/ jó állapotúakat venni ennyi pénzért vagy ahogy előttem mondták, Derbi Senda, esetleg Aprilia SX 50, Generic Trigger sm 50, bár ezek nem igazán lesznek 300 alatt, vagy ha mégis, akkor azoknak tuti lesz valami hibájuk.
2021. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 7. 19:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Kettes tudnál nekem mutatni egy robogót amilyenről beszéltél légy szíves.
2021. júl. 7. 19:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez jó lenne? [link]
2021. júl. 7. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok



Aprilia sr 50, piaggio nrg széria, yamaha aerox. Ezek csak példák de van ezen kívül rengeteg jó választás. Arra figyelj, hogy lehetőleg ebben a kategóriában 2t legyen

2021. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezeket néztem:


[link]


[link]


[link]

2021. júl. 8. 10:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek mind jók, bár én ez a 3 közül vagy az aprilia-t vagy a piaggio-t választanám, a yamaha már elég régi. Azt ajánlom nézz szét a használtautón és a képesmotoron is, így nagyobb lesz a választék.


Onnantól már egyéni preferencia lesz, hogy neked melyik tetszik, mennyire drága, milyen messze van stb

2021. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!