Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amazon Kindle vagy Pocketbook...

Amazon Kindle vagy Pocketbook a jobb választás?

Figyelt kérdés
Anyukámnak szeretnék karácsonyra ebookot venni, de nem tudom, hogy melyiket válasszam. Nem tud angolul, így ezt is számításba kell venni. Utazáshoz használná leginkább. Az akkumlátoruk meddig bírja?

2021. dec. 12. 16:41
A kérdező szavazást indított:
Amazon Kindle
Pocketbook
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
89%

Én Kindle párti vagyok, de ha nem tud angolul, akkor neki a Pocketbook lesz a nyerő.

Mindkettőből van több modell a belépő szinttől a nagyon drágáig.


Ami szempont lehet:

- Kellenek-e lapozó/menügombok, vagy meg tud barátkozni anyukád a teljes érintőképernyővel?

- Olvas e képregényt vagy képesújságot, grafikákkal bíró szakmai irodalmat, stb., ez esetben a nagyobb felbontást kell szem előtt tartani.

- Fenti kapcsán: az ilyen fájlok nagyobbak, szóval akkor a nagyobb tárhely is szempont lehet.

- Akarsz e háttervilágítást (én erre mindenképp azt mondanám, igen, esti olvasásnál nagyon hasznos).

- A fentihez kiegészítés: drágább modellek már bírnak melegfény-rendszerrel is, nem létszükséglet, de van, aki esküszik rá.

- Fontos-e az eszköz vízállósága?


Az akksi ezeknél - a kezdeti bejáratódást követően - hetekben mérhető, mivel csak lapozásnál frissítik az oldalt, nem sok energiát fogyasztanak. Persze ehhez az is kell, hogy a wifi legyen kikapcsolva, ha nem szinkronizál vele, mert az leszívja.

2021. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nekem pocketbookom van, imádom. Az epub formátumot is támogatja(A Kindle nem).
2021. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!