LG 50NANO753 UHD 4K SMART NanoCell TV vagy SAMSUNG UE43AU8002 UHD 4K SMART TV, melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Azonos árak mellet az LG képernyője nagyobb.

Nem tudom, csak feltételezem, hogy az LG-nél a NanoCell hasonló jellemző lehet, mint a Samunál a Dynamic Crystal Color. (???)

Mi a véleményetek, melyiket vennétek, vinnétek?


Ha 150000,- alatt másik Samsungot vagy LG-it javasolnátok, köszönettel veszem. Hálás lennék, ha technikai oldalról információkkal is megtámogatnátok az általatok preferált, ajánlott TV-t.



#LG 50NANO753 UHD 4K SMART NanoCell TV #SAMSUNG UE43AU8002 UHD 4K SMART TV #NanoCell TV #SAMSUNG vs. LG TV #TV-t vennék #SMART TV-k összehasonlítása
2021. dec. 14. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
LG mert sokkal több fájlformátumot támogat és kb ők gyártsák a legminőségibb TVket
2021. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, arra, hogy "mert sokkal több fájlformátumot támogat", mint kiválasztási szempontra nem is gondoltam.

Azt meg, hogy "és kb ők gyártsák a legminőségibb TVket" nem tudtam.


Esetleg tudnátok olyan oldalakat ajánlani, ahol független személyek, azonos szempontok alapján tesztelik és értékelik a különböző gyártmányú, de azonos kategóriába tehető TV-ket?

Magyar és külföldi oldal is érdekelne, mert én nem igazán találtam ilyen teszt és összehasonlító oldalakt.

Előre is köszönök minden értelmes választ.

2021. dec. 15. 12:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Enis független vagyok de most LG-n kívül mást nem vennék legtöbb film ezen indul el a fájl formàtum miatt
2021. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs bajom se a samsungal se a sonyval de az LG most a legjobbak között van


Mennyi a keret rá ? Mennyi pénzt szánsz rá?

2021. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2021. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Enis független vagyok"

Fel sem merült bennem, hogy esetleg nem vagy független. :)

Csak arra szerettem volna utalni, hogy örülnék olyan összehasonlító véleményeknek, amik több TV-t vizsgálnak (pl. egymással szembe állítva a kérdésemben megnevezett TV-ket), azonos vizsgálati szempontok alapján, és szövegesen vagy táblázatszerűen felsorolják a vizsgálataik eredményét. Kitérve minden olyan paraméterre, tulajdonságra, ami egy ilyen eszköz használatában fontos lehet.


Ezek közül egy fontos és tényleg nem elhanyagolható tulajdonság, amit Te is írtál, hogy egy TV hogyan kezeli a különböző fájlformátumokat; hogy mennyit kezel. Fontos, de csak egy összehasonlítási szempont.

Én abban bíztam, talán lesz olyan hozzászóló is, aki több paraméter tekintetében is megteszi az ilyen összehasonlítást.


Ami a keretet illeti, a 100000 - 150000,- közötti megoldások érdekelnek, a 108 - 138 cm-es képernyőméret sávban.

2021. dec. 15. 13:35
 7/12 anonim ***** válasza:
2021. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb infót is.

Kérdés, hogy a LG 50NANO753 UHD 4K SMART NanoCell TV-ben vagy az egyel kisebb LG 43NANO753 UHD 4K SMART NanoCell TV-ben milyen, hányas webOS van.

Az LG oldalán is csak annyit találtam a specifikációknál, hogy webOS van rajtuk. De hogy hányas, az nem derült ki.

2021. dec. 16. 17:17
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 a 2021-es tévéiken mar valószínűleg 6.0 vagy 5.0
2021. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8 keress rá hogy mikor adták ki


Amit kineztel 2021-es tehát webos 6.0

2021. dec. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!