LG 50NANO753 UHD 4K SMART NanoCell TV vagy SAMSUNG UE43AU8002 UHD 4K SMART TV, melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Azonos árak mellet az LG képernyője nagyobb.

Nem tudom, csak feltételezem, hogy az LG-nél a NanoCell hasonló jellemző lehet, mint a Samunál a Dynamic Crystal Color. (???)

Mi a véleményetek, melyiket vennétek, vinnétek?


Ha 150000,- alatt másik Samsungot vagy LG-it javasolnátok, köszönettel veszem. Hálás lennék, ha technikai oldalról információkkal is megtámogatnátok az általatok preferált, ajánlott TV-t.



#LG 50NANO753 UHD 4K SMART NanoCell TV #SAMSUNG UE43AU8002 UHD 4K SMART TV #NanoCell TV #SAMSUNG vs. LG TV #TV-t vennék #SMART TV-k összehasonlítása
2021. dec. 14. 16:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Biztosan elkerülte a figyelmemet, de az LG oldalán sehol nem láttam feltüntetve, hogy melyik tv-jük mikori kiadás. Csak annyit láttam halvány szürke mezőben, hogy "Új", de ezenkívül konkrétabbat nem. Lehet, hogy a nem magyar nyelvű oldaluk informatívabb, több tényadatot közöl? Ránézek majd.
2021. dec. 16. 19:37
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 nanocell TV-k ezer szazalek hogy 2021 esek
2021. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!