Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Plazma TV tulajdonosok! Volt...

Plazma TV tulajdonosok! Volt már valami probléma a beégéssel, ghostinggal?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy plazmát de félek a beégéstől, viszont sok 2.35:1 képarányú filmet nézek és ott ugye ott van a fekete csík. Akinek plazmája van, volt már valami probléma ezzel?
2010. szept. 6. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nemtom nekem nincs egy ien superwidescreen filmeme se de isteni a 16:9 es filmeket a rlgi 4:3 as képcsöves helyett az új LCD n nézni
2010. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
elvileg a plazma tv-k már nem "égnek be", mert minden tv-t tesztelnek több órán át mielőtt eladnák (a gyárban) én ugy tudom a plazma tv-be nem ég bele a kép nyoma.legalábbis 80 ezer órányi garit adnak rá.
2010. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

az én munkahelyemen van egy LG plazma kb 4-5 éves

kezdetől 24 órábann egy powerpoint bemutató fut rajta van amikor lefagy a számítógép amiről megy s volt már hogy 3 hétig muttata azt a képet non stop az bizony beégett

s apró fehér pötyek is megjelentek

2010. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!