Ps3 - nál ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A 6 éves kislányom karácsonyra egy konzolt szeretett volna mert több kis pajtásának van.

Egyenlőre anyagi okokból kifolyólag egy régebbi típust szereztünk be, play station 3 - at.

Először azt olvastam, hogy meg szűnt rajta a play store, de utána meg találtam azt, hogy nem szűnt meg csak kártyával nem tudok fizetni, csak feltöltő kártyával.

Ezt pontosan hogy kell elkepzelni? Hova kell az egyenleget feltolteni?

Köszönöm.



2021. dec. 20. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Konzolboltokban tudsz venni feltöltőkártyát különböző értékűeket. Ez gyakorlatilag egy kód, amit a PS Store-on kell beírni.
2021. dec. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De egyébként talán érdemesebb fizikai, lemezes játékokat venni, mivel PS3-on már nincsenek akciók, ezért sokkal olcsóbbak.
2021. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Konzolboltba, media marktba tudsz venni hozzá egyenlegfeltolteses kartyat, ha jol tudom 6000ft-os ,12000ft-os es 15000ft-os van, szetnyitod a kártyát v fogalmam sincs minek nevezzem, lényeg h a belsejében van egy kód amit a ps storeba a reedem codes feluletnel tudsz beállítani🙂
2022. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsi, aktiválni
2022. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!