Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régebben jó pár éve 5-8 éve...

Régebben jó pár éve 5-8 éve játszottam sokat egy játékkal aminek nem tudom a nevét... Egy team versus team játék volt, amiben ha jól emlékszem Emberek Vámpírok ellen küzdöttek, az emberek csak lőttek, míg a vámpírok képességeket használtak.Mi a neve?

Figyelt kérdés
Légyszi ha tudod ez meik játék írd meg, mert nagyon fontos lenne, több 100 vámpíros játékot néztem végig, de nem találom. Grafikailag elég jó volt, még most is állná a helyét, hátsó nézetből lehetett játszani.

2021. dec. 21. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nosgoth?
2021. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

" team versus team játék " ......."ez meik játék"

[link] !!!!!!!!!

2021. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Ember, a team versus teamben mi nem volt helyes? Attól, mert nem ismered a kifejezést, még létezik.
2021. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meik?
2021. dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as ember! A [link] milyen nyelv szabályait tartalmazza???? ( A kötözködők és a gyengébbek kedvéért: ellenpontnak szántam a pontsor előtti részt. Látom ezt nem sikerült észrevenned. Nem baj!)
2021. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!