Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyi áramot fogyasztanak a...

Mennyi áramot fogyasztanak a korszerű LCD és LED tv-k?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 09:30
1 2
 1/12 anonim válasza:

minden adott készüléknek vannak paraméterei, adattáblája. ezen szerepel a teljesítménye, és abból kitudod találni

de ez függ sok mindentől

a tv képernyő méretétől, márkájától stb...

adott típust nézz meg, barátod a google

2010. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én annyit tudok, hogy a led tv sokkal kevesebbet fogyaszt, mint az lcd, csak a töredékét az lcd fogyasztásának, de az lcd is elég keveset fogyaszt
2010. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jovanny ***** válasza:
Persze függ a használati módtól is, nem kicsit. A fényerő kisarányú csökkentése is nagyban befolyásolja a fogyasztást, sok készüléken van kifejezetten ECO mód.
2010. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..Nem írtam,de 82 cm-es TV-k fogyasztása érdekelne.Ha valaki tudna írni ilyen TV-k pontos fogyasztását tapasztalatból,annak örülnék!!De utánanézek a gugliban!:)
2010. szept. 7. 22:13
 5/12 anonim ***** válasza:
havernak fogyasztásmérője, minden sz@rt kimértem már vele, egy 19-22"-os monitor a 40-50W-ig fogyaszt, 17-es síkképernyős LG Flatron 60 környékén áll meg. A legkorszerűbb monitorok is 40W alatt nem állnak meg, hiába a fejlődés, egyre növekszik az átmérő, több led és áram kell a megjelenítéshez. TV-ket nem tudom.
2010. szept. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Jovanny ***** válasza:
100%
Hát ez tök jó. :D A kérdés: Mennyi áramot fogyasztanak a korszerű LCD és LED tv-k? A válasz: minden szart kimértem már a fogyasztásmérővel...a TV-t nem tudom. :DD Nagy segítség. :) Ha gondolod lemérem a 82-es LCD TV-met este, de az adatlapjukon mindíg rajta van.
2010. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"az adatlapjukon rajta van...."

1. Nem állnak itthon a Led és Lcd tv-k sorban

2. Nem akarok mindig elmenni az üzletekbe ezt nézegetni.Másrészt itt úgy vannak beállítva a tv-k,hogy a hátlapját nem lehet látni,kiírva pedig csak elvétve van!

3. A webáruházakban sincsenek mindig feltüntetve,mennyit esznek.

Ha tudnám mennyit kajálnak,nem kérdezném!Ha megírnád,hogy a tied mennyit eszik,annak örülnék!Mindenkinek köszönöm a válaszát!

2010. szept. 10. 18:57
 8/12 Jovanny ***** válasza:
Samsung 82-es HDReady LCD kb. 80W a múmia2 menüjében. :)
2010. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az adatlapjuk alatt szerintem azt értette, hogy a TV-k hivatalos honlapján, a leírásuknál, és neted csak van, ha ezt a kérdést ki tudtad írni, és megtudod nézni.
2010. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na most én a Samsung honlapján nézegettem a tv-ket.Ott valóban meg tudod nézni,hogy melyik mennyit eszik,de csak akkor,ha letöltöd.Tv-t az ember nem 50 ft-ért vesz,és nem 1 hétre!Ezért elég sok tv-t meg kell nézni.(legalábbis én így csinálom)Ha mindegyiknek letöltögetném az ilyen jellegű adatait,annál szerintem sokkal egyszerűbb,ha itt megkérdezem!De lehet,csak én látom rosszul a dolgokat!
2010. szept. 11. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!