Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gyűjtitek még a dvd,blu-ray...

Gyűjtitek még a dvd,blu-ray filmeket ? Mennyire jellemző ez a mai világban ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretem a magaménak tudni amiért fizettem, több évtizedes DVD-im vannak amik működnek. Csak sajnos a forgalmazók kivezetik. Még oké is lenne, ha megveszem, letölthetem és az örökre az enyém, de a streaming nem így működik, sőt le is vehetik a filmeket. Ezért én nem fogok fizetni. Akkor inkább a torrent.
2021. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én eladtam a blu-ray lejátszómat. Hozzáadtam ajándékba egy jó kis halálos iramban 8 filmet. DVD filmjeim megvannak ,de nem tudom őket eladni sajnos. Jófogáson hirdettem őket ,de eltelt x idő és törlődtek. Nem emlékszem mennyi nap múlva törlődnek. Ja szóval nem akartam megint felrakni őket. Nincs már akkora kereslet rájuk. Meg is untam. Ette is a pénztárcámat főleg a blu-ray film. Azért vannak olyan gyűjtőik amik méregdrágák.
2021. dec. 27. 20:40
 3/12 A kérdező kommentje:

" Csak sajnos a forgalmazók kivezetik"

Ennek 2 oka lehet szerintem : Vagy nincs rá már akkora kereslet. Vagy a streaming szolgáltatóknak ez a célja. Ilyet is hallottam.

2021. dec. 27. 20:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A Blu-Ray a mai napig eléggé drága, tehát van rá kereslet, ha nem lenne lemenne az áruk, ahogy a DVD-ket is hozzád vágják már párszáz forintért, VHS-ből meg csak a gyűjtői darabokat lehet eladni, a többi mehet a kukába. De pont ezért szeretem a DVD-t, olcsó és nem olyan rossz a képminősége, cserébe 20 év múlva is ugyan ilyen minőségben megnézhető. Aztán most, hogy a streaming rovására beszüntetik a kiadásokat, talán a Blu-Ray ára is elkezd lefelé menni a gyűjtői darabok kivételével, ha egy 2000 Ft/db árra lemenne, bevásárolnék belőlük. A jelenlegi kb 5000/db még sok nekem.
2021. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

-nem.

-semennyire.

Ott a torrent, elég kiválasztani a filmet és kész.

2021. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gyűjteném, ha lenne rá pénzem, mert amit lehet, azt inkább megveszem.

Bízva (reménykedve) abban, hogy annak kifogásolhatatlan a minősége, a mindenféle feltöltött változatokkal szemben.


De volt itt még 1-2 hozzászólás. Azokkal mi lett, kit és miért zavart?

2021. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én gyűjtöm, de HDD-n tárolom. Ma már nem egetverő összeg egy legalább 10TB-os meghajtó. Azt rakom a gép rack fiókjába, amelyikre éppen szükségem van.
2021. dec. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Dvd az minek ? Fizetni hogy hitvány minőségben tudjunk megnézni egy filmet ?
2021. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hamis infót mondasz. A dvd minőség nem hitvány.
2021. dec. 28. 11:41
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy jó a DVD minősége, mivel átlag 8x nagyobb bitrátájú az azonos felbontású streamelt videóhoz képest. Ahogy a BD is legalább 5x nagyobb bitrátájú, mint a hasonló paraméterű stream.
2021. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!