Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Monitor jellemzőknél mi a...

Monitor jellemzőknél mi a fontossági sorrend szerintetek? Milyen UW-QHD -t vegyek.

Figyelt kérdés

Akarok venni egy UW-QHD ívelt monitort 34"-es (de minimum 30") méretben vegyes felhasználásra, de jellemzőit játékhoz optimalizálnám.


Az alábbi jellemzőket szerintetek milyen sorrendben érdemes figyelni?


-panel típus (IPS vagy VA)

-válaszidő

-kontraszt arány

-képfrissítés frekvencia

-gsync megléte (nvidia kártyám van)

-HDR van e

-monitor szoftver

-egyéb


Jelenleg ez a kettő tetszik legjobban, de még nézelődök:

- LG 34UC99-W

- SAMSUNG C34H892WJU



#monitor #uwqhd
2018. okt. 11. 07:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyénfüggő az én sorrendem pl.


1. Panel típus (legyenek nagyon szépek a színek)

2. Képfrissítés frekvencia (egyszer beültem egy 144Hz-es monitor elé azóta hányok a 60hz-től ég és föld a 60hz olyan mintha laggolnál a 144-hez viszonyítva)


A többi már mellékes. Ja és még egy jó tanács, igaz ez is változik egyénenként, de a 32" nekem személy szerint már túl nagy. Nem látod be egyszerűen a szemed mozgatásával hanem néha a fejed is mozdítani kell, egy kompetetív játék során ezzel értékes időt veszítessz, fps játékok közben pedig egyenesen szédelegtem tőle (egy darabig a 32"-os TV-men játszottam.)

2018. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!