Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom összehangolni...

Miért nem tudom összehangolni a két fülhallgatót?

Figyelt kérdés
A napokban elromlott az én balos airpodsom, ezért rendeltem egy pót fülhallgatót, ami meg is jött, viszont valamiért nem tudom összehangolni a jobbossal. Mikor felteszem töltőre mindkettőt jelzi csak a balos nem szól.

2021. dec. 29. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Bt menüből töröld és reset gomb leírás szerint
2021. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos próbáltam többször is de még így se működik://
2021. dec. 29. 22:55
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

így próbáltad?

2021. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen pontosan így próbáltam
2021. dec. 30. 00:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Bluetoothot kapcsold ki, majd néhány másodperc után vissza.

Telefont indítsd újra, és csinálj egy kényszerített újraindítást is [link]

Nincs az airpodson fólia ami miatt nem érzékeli a füled? :D (kapcsold ki a fül értékelését és próbál úgy)

Balansz nincs elállítva? (Beállítások - Kisegitő lehetőségek - Hang és vizuális - Balansz

Lehet nem ugyanaz a firmwate van az airpodsokon frissítsd a telefonod a legújjabb iOS-ra. Tedd a füleseket a tokba, csatlakoztasd töltőhöz és a telefonhoz is (hagyd nyitva) és legyen a telefon a közelében és legyen rajta net kapcsolat. Így fogja frissíteni az airpods frimwareét.

2021. dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mostmár tökéletesen működik mindkettő :D
2021. dec. 30. 22:26
 7/10 anonim ***** válasza:
szuper!
2021. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi volt a megoldás?
2021. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Töröltem a bluetooth menüből és újra csatlakoztattam. Őszintén megmondom nem tudom mi változott, mert előtte levő nap ugyanezt csináltam és nem működött:D
2022. jan. 1. 15:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet közben frissült a firmwareje!
2022. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!