Mi a baja a Sony hifinek?

Figyelt kérdés

Kazetta adapter van benne 2 kazetta részében, Szilveszterkor is működött tudta forgatni a kazetta kerekét de most már nem, hiába pörgetem akkor se mozdul meg ha ki vesszem és csak üresen akkor sem, egyszerűen mintha ki lenne kapcsolva semmi se mozdul meg benne, a másik részében működik és ha 1 részét üresbe elindítom és a 2 része akkor működik de ha leállítom az 1 részét ismét meg áll a 2 része.


Eddig működött mindig.


5 CD-s részénél az a gond hogy be rakom a cd-t akkor ki írja no disc (nem mindig van) de ha kivesszem belőle a cd-t akkor meg azt írja benne van és jelzi mennyi zene szám van a cd-n pedig már nincs bent a lemez.

Teljesen nem jön ki a tálca sem meg ha megtolom akkor van hogy vissza jön, van hogy meg takarítottam a szíjat 1 napig bírta de volt hogy csak ki vettem és vissza rakta jó volt egyszer, utoljára megint meg mostam de semmit nem hatott.



2022. jan. 9. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Első körben szíjakat kéne cserélni. Elöregszenek, megnyúlnak.

Második körben a kazettamechanika valamennyi műanyag fogaskerekét végignézni, törést, repedést keresni. Gyakori hiba hogy elfárad a műanyag, megreped, és elforog a tengelyen.

2022. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De ha 1 kazetta részt play gombot nyomok hogyhogy működik 2 kazetta része?

Se tengely se görgő nem mozdul meg.

2022. jan. 9. 16:50
 3/13 anonim ***** válasza:

"De ha 1 kazetta részt play gombot nyomok hogyhogy működik 2 kazetta része?"

Ugyanaz a motor hajtja, a kazettamásolás miatt muszáj.

[link]

2022. jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges az 1-s deck is megadja magát?
2022. jan. 15. 14:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül benyomva a szünet gomb a 2-esen?
2022. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nincs, pörgetni se tud.

Szilveszterkor még semmi baja nem volt.

2022. jan. 15. 15:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor szíj.
2022. jan. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Előre hátra is próbáltam pörgetni de meg se mozdul benne semmi görgő sem csak fel nyomja de forogni nem tud mint ha áram nem lenne benne, de az 1-es kazetta részt pörgetem vagy nyomok egy play-t akkor ott is működik lejátszás pörgetés a 2-es résznél.
2022. jan. 16. 13:03
 9/13 A kérdező kommentje:
Motort se hallom bugni, csak akkor halható hang a 2-es résznél ha 1-es kazetta rész működik.
2022. jan. 16. 13:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor kapcsoló érintkező.

[link]

2022. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!