Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV képe rosszabbá vált reset...

TV képe rosszabbá vált reset után?

Figyelt kérdés
A beállításokban véletlenül rányomtam a gyári beállítások visszaállítására és azóta rosszabb lett a kép, ugyanazokon az értékeken is.

2022. jan. 11. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik érték biztos nem ugyanaz mint reset előtt.
2022. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
A legtöbb TV-ón van energiatakarékos üzemmód itt kicsit tompább a fényerő. Szerintem ha mindent ugyanúgy visszaállítottál akkor ezt felejtetted el.
2022. jan. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Ilyen energiatakarékossági opciót nem találtam a beállításokban.

Ez a tévé az: [link]

2022. jan. 12. 20:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért parázok eléggé, mert a régi Samsung LCD tévém is a reset után ment tönkre. A szerelő azt mondta, hogy az eeprom chip szállt el benne.
2022. jan. 12. 20:02
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Ha van rajta akkor a TESLA TV távkapcsolóján a 7 gomb alatt ECO felirattal találod meg, ez a gomb 2 beállítást tesz lehetővé ill a kikapcsolás módot. A régi TV sem azért hibásodott meg mert használtad a RESET funkciót. Bízom benne, hogy be tudod állítani, szerintem most ne azzal foglalkozz, hogy régebben, hogy volt állítsd be még egyszer mindent mint ha most vetted volna. Jó kis TV-ok ezek és megbízható a gyártó is.
2022. jan. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!