Melyik airpodsot érdemes megvenni elsőként?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek ahhoz hogy melyik miben jobb, de szeretnék venni egyet az iphoneomhoz.

2022. jan. 16. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az airpods pron kívül egyik sem in-ear kialakítású, ezt vedd figyelembe
2022. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Ez mit takar?
2022. jan. 16. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt össze tudod hasonlítani őket: [link]


Újabb Pro-t jósolgatnak idén tavaszra, így ha arra esne a választás és nem sürgős érdemes lehet várni.

2022. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van rá? Milyen fülhallgatókat használtál eddig?


Ha van EarPodsod az a kábeles verzió, azzal ki tudod próbálni hogy a sima airpods alakja jó-e a füledbe. Ha jó akkor tudsz venni:

[link]

Itt arra figyelj hogy ez nem zárt fülhallgató azaz elég erősen hallod a külvilág zaját ami lehet pozitív vagy negatív is.


Ha az "agybadugós" fülhallgatók jók a füledbe akkor airpods pro is valszeg jó lesz, ez zárt fülhallgató azaz valamennyire kizárja a külvilág zaját.

Plusz van zajcsökkentő módja is, amit én imádok mert kb semmit nem lehet hallani a külvilágból mikor be van kapcsolva.

[link]

2022. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a prot vagy az ujjabikat ajánlom abban az esetben ha edzeni is fogsz vele. Mert nekem van airpods az öregebbik ami nem vízzáló és sok edzés után az egyik tökre csendes, nem tudom ez csak az edzés miatt van vagy azért is mert néhányszor esőben is voltam vele kint.
2022. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 fülzsír el tudja tömni a sima airpodsot, a pro nál van szerencsére ilyen háló ami megfogja.
2022. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, 6-os tudom, hogy el tudja tömni és ezért a fülest folyamatosan tisztán tartottam.
2022. jan. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat a prora esett a valasztasom, es nagyon bejon eddig.
2022. jan. 20. 19:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!