Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kicx ICQ694 ovál hangszóróról...

Kicx ICQ694 ovál hangszóróról szereték véleményeket, tapaszalatokat! Valóban 4 utas hangszóró? (többi lent)

Figyelt kérdés

Láttam már pár autós hangszórót, és személyes tapasztalatom, és szubjektív véleményem, hogy általánosan minél több utas, annál gagyibb, mivel csak parasztvakításnak érzem ezt a 4 utas dolgot. SAL WRX 469 ováljánál láttam olyat, hogy a középső magas jó, az egyik szélső is, viszont a másik szélső az csak kamu magassugárzó. Itt is ezt szeretném megtudni, mivel néztem róla pár videót, és láttam, hogy láthatólag mágnes a "magas blokkon" csak két hangszóró mögött van: a nagyobb csipogón, illetve az egyik kisebben. (képeket link formájában mellékeltem!) A harmadik kis magason nem láttam mágnest, persze ettől lehet egy kis piezo magas, bár mivel a membránja ugyan olyan mint a másiké, nem értem miért nem ugyan olyan a felépítése is. Ezért fordult meg a fejembe, hogy ez is csak egy fake magassugárzó. Az lenne a kérdésem/kérésem, hogy akinek van ilyen hangszórója, az hallgassa már meg és írja le nekem, hogy valóban magas sugárzó, vagy nem! Köszönnöm előre is! (Sok jót hallottam a Kicx-ről, ennek ellenére félek hogy ez is csak egy kínai okádék, ilyen gusztustalan megoldásokkal...)


[link]


[link]



2022. jan. 16. 18:20
 1/3 Füty Imre99 válasza:

2 éve vettem egy ilyet. Akkor még 26000 Ft-ért adták párját. Egy hasonló árú Pioneer-t cseréltem le vele, mert nem voltam azzal megelégedve. A két hangszóró között a különbség Ég és Föld volt. (A pio ráadásul egy ezressel drágább is volt... Azóta nem veszek Pioneert. )

A márka meggyőzött, mivel nagyon jó minőségű terméke van az alsó árkategóriában is.

4 utas hangszóró, nagyon szép csilingeléssel, és hála a kellően nagy mély részének tökéletesen ki van egyenlítve a hangzása.

És az a egy magas sugárzó sajnos passzív.. beszerelés közbe néztem de lehet nincs igazam bocsi ha nem tudtam segíteni ezzel.. de nagyon jól szól ezzel meg nyugtatlak. c:

2022. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2022. jan. 18. 14:38
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


Most néztem utanna, elméletileg piezo, nem kamu magassugárzó. :)

2022. jan. 19. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!