Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért rángat a G29-s kormányom...

Miért rángat a G29-s kormányom játék közben?

Figyelt kérdés

Csalódtam a logitech G29-s kormány szettben.Végre "sikerült" az egyik játékban beállítani, mindent kezdő szintre tettem.Szépen elindul az autó,gázt is tudok adni, de a kormány elfordításához nagy erő kell.(ha nincs bekapcsolva egy ujjal lehet pörgetni)ráadásul, sosem arra akar fordulni, amerre a pálya vezet.Rángat összevissza, ha elengedem, magától megy egy darabig. A váltó sem működik, pedig manuálisra állítottam.Ha beteszem egyesbe,csak egy pillanatig marad ott,vált magától, persze rosszul. Mi lehet a gond? Más tapasztalt ilyen problémát?

Előzőleg kaptam olyan választ, hogy töltsem le a logitech megfelelő szoftverét, de nem számítógépen játszom.Valaki tudna segíteni?



#Logitech G29 kormányt a játék beállítása után nagyon nagy erővel kell tartani,miért? #Miért nem vált rendesen a váltó?
2022. jan. 18. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Játékgyártók sajnos nagyon nem eröltették meg magukat kozoloknál, a kormányos irányíthatóság terén. Ugyanígy szívok én is a G920-as kormánnyal Xboxnál, Forzában. Alig van beállíthatóság, azok is logikátlanok. Hiába van 900 fokos végponttól végpontig kitérés, ha ennek töredékén már végállásban van a játékban a kormány, meg rádásul még késik is.
2022. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Konzolon semmilyen támogatás nincs külső hardverekhez. Azok arra mennek rá, hogy a saját kontrollerjükkel jó legyen.
2022. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Jó típust vettél? Van Xbox/PC kompatibilis és PlayStation/PC kompatibilis.


A rángat össze-vissa az a force-feedback lesz, az függ a játéktól amit tolsz illetve a kompatibilitástól. Ha felismeri a kormányt akkor a legtöbb esetben a játékban állíthatsz ezen, hozzátenném ha a valóságban se tudod egy ujjal fordítgatni a kormányt.


Váltó megintcsak valszeg beállítási probléma/kompatibilitási lesz.

2022. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor a kormány szettet megvettem,elolvastam mindent róla.Azt írták, hogy ps2,ps3 ps4,sőt egy helyen úgy hirdették, hogy ps5 höz is jó. A valóságban van rajta egy váltó gomb ps3, ps4 !Ennyi. De ez elég is lenne. Sok lemezzel próbálkoztam, némelyiken magyar nyelvű beállításokkal,a végeredmény : vezethetetlen mindegyik. Sok saját kocsim volt, van. Egyiknek a kormányát sem volt ilyen nehéz forgatni.Majd megpróbálok számítógéppel játszani,tudom oda le kell tölteni a szoftverét.Taléán akkor jobb lesz. Ha nem eladom az egészet. Már unom.
2022. jan. 20. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!