Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet kerdes, gyari visszaali...

Tablet kerdes, gyari visszaalitas megoldja a problemat?

Figyelt kérdés
Vettem egy tabletet, de nem olyat kuldtek, amilyet rendeltem, ket het van visszakuldeni.Amennyiben nem vettem igenybe a keszuleket.De hogy a manoba ne probaltam volna ki? Minden sertetlen, dobozaban van tartozekok.De nem merem visszakuldeni, mert akkor nem eleg h bukom a postakoltseget is,hanem meg lehet hogy kotozkodnek, es nem utaljak vissza az arat...
2022. jan. 26. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. De ha regisztráltad rajta a Google fiókod, akkor elöször azt töröld és aztán a gyári visszaállítás.
2022. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.Szerintem igen, lepesenkent csinaltam, amit kert a tablet...

Akkor azutan mar biztos

nem lehet eszrevenni, hogy 5 10 percet hasznaltam...?

2022. jan. 26. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen tablet?
2022. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

HUAWEI MEDIAPAD T3 10 32GB 3GB RAM WIFI


Elso, nem engedi torolni a tabletrol a google fiokot, az egeszet meg nem akarom, hogy mindenhonnan torlodjon, vagy megszunjon.

2022. jan. 26. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja törölni a fiókot, a beállításokban kilépsz a fiókból, és kész.
2022. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!