Ps5 vagy xbox series x???

Figyelt kérdés
Xboxon gondolkozok a game pass miatt. De psen több az exkluzív vagyis amiről tudok a God of War.

2022. jan. 28. 18:07
A kérdező szavazást indított:
Ps5
Xbox
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Sony is gondolkodik egy hasonló szolgáltatáson mint a Game Pass, csak a bibi ott van, hogy hónapokat kell várnod a konzolra mire megjön mert annyira hiány van belőle. Xboxot viszont a múltkor láttama Media Marktban és nem csak az S-t.
2022. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok donteni mindegyik masert tetszik.
2022. jan. 28. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én XBOX-ot vennék, mert:

-mindig is XBOX-om volt (Classic, 360 és most One S), ezt szoktam meg, jobban kézre áll

-sokkal jobban bejönnek a Windows/XBOX exkluzívok (pl. Forza), mint a PS-re kiadottak.

-a teljes családban van 9 XBOX, viszont nincs PS, így ha nem Cross-platform a játék, akkor csak így tudnánk együtt játszani.

-Game Pass segítségével már most elérhető több száz játék, beleértve a Cloud Gaminget, amely mellett akár szinte az összes Game Pass Ultimate játékkal tudok játszani tárhelyproblémák nélkül, szinte egyidőben. És ez most van, nem X idő múlva, mint a Sonynál, ami nyilván gyerekcipőben fog járni az első egy-két évben. GPU ráadásul ott van PC-n is.

-nem kell külön címeket venni az új generációra, mert az XBOX ONE játék ugyanúgy jó hozzá, így nem kellene új játékokat vennem ONE S után

-a controller oda-vissza kompatibilis - párom öccsének Series S van, de ha elhozom a ONE S kontrollert, akkor minden gond nélkül tudunk ketten játszani így is

És akkor a másik oldalról jön a védekezés, hogy de hát ami ott van XBOX-on, azzal lehet játszani PC-n is. Hát akkor rakj nekem össze a SERIES X árából (200-ból) egy olyan gépet a nulláról, amin legalább 60FPS-sel futnak az új játékok is. Hát ilyen videókártyát nem fogsz ennyiért találni, nemhogy komplett gépet. Az én 5 éves gépem volt anno 200K KÖRÜL (mindennel együtt inkább (csak hardver) inkább 250) egy GTX 1050Ti kártyával és minimál grafikán éppen futnának 25-30FPS-sel az újabb játékok.

2022. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jelenleg azt a pár címet (már amennyiben érdekelnek) semmi nem szól a ps5 mellett. Én az Xbox-ot választanám.

Talán a kontroller jobb még, de arról is vegyesek a vélemények.

Előző generációban nagyon gyenge volt az Xbox, de most szerintem ésszerűbb választás. Ha meg van pénzed vedd meg mind a kettőt és minden gondot meg van oldva.

Pc építés jelenleg elég felejtős kategória.

2022. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azt a pár címet leszámítva*
2022. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű:

Ha mindenképp érdekelnek a csak PS-re kiadott játékok, akkor PS5, ha nem annyira, akkor Xbox.

Én az Xbox-ot választottam, és boldog vagyok vele.

2022. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!