A Monitorom nem ad hangot, ezért nem tudok hangal játszani ps3-on, mert nincs TV-m. Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Mivel nincs TV a szobámban, ezért csak két opcióm van, hogy tudjam használni a Playstation 3 nevezetü csodaeszközt: Vagy játszok a monitoromon hang nélkül (mert gagyi és nem tud adni hangot), vagy a nappaliban a TV-n, de az álltalában foglalt, tehát csak a szobámban tudnék hang nélkül játszani.


A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék hangal játszani, ha a monitorom nem képes hangot kiadni. Csak a HDMI port foglalt, tehát az "AV MULTI OUT" és a "DIGITAL OUT" port nem foglalt, viszont ezekhez nem tudom milyen átalakítót és kábelt kéne venni.

Van ugye az elején USB port is, de ha az USB-s fülesemet próbálom használni akkor az nem ad hangot, viszont egy kis böngészés után rájöttem, hogy fülessel nem is nagyon megoldható (Ha viszont igen, akkor ennek a megoldásának örülnék a legjobban.)


A kérdés röviden annyi, hogy mit kell vegyek egy hangszóró/Headset mellé, hogy össze lehessen kötni a PS3-al?



2022. jan. 28. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
AV-RCA kábelt. Az RCA mehet bármilyen analóg hangrendszerbe, például PC hangszóró, HiFi, házimozi, vagy megfelelő átalakítóval jackes fejhallgató is lehet, csak a hangerejét nem lehet majd állítani, kivéve ha a fülesen van hangerőszabályzó.
2022. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Veszel egy ilyen átalakítót és ebbe bedugod a PS3-hoz kapott RCA kábelt. Ezt utána betudod dugni egy hangszóróba.

2022. jan. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy ha ragaszkodsz a fülhallgatóhoz és olyan hangszóród van, amihez nincs jack kimenet, akkor vehetsz egy hasonlót.


[link]

2022. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha véletlen nincs AV-RCA kábel, mert nem újonnan vettem és nem kaptam hozzá kábelt, csak egy áramosat és a kontrollert.


Ilyen kábelt kéne vennem?


[link]

2022. jan. 29. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a monitorodon van fejhallgató-kimenet, arra csatlakoztathatsz aktív hangfalakat.
2022. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4


Igen, ilyen kábel kell.

2022. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!