Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox series s-t vettem használ...

Xbox series s-t vettem használtan. A srác nem a high Speed hdmi-vel adta. Lesz valami baja ha sima HDMI kábellel oldom meg? Muszáj high Speed?

Figyelt kérdés

#HDMI kábel #Xbox Series S #Xbox Series #Xbox series s high-speed kábel #High Speed kábel #High Speed HDMI kábel
2022. jan. 30. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp lesz kép csak nem QHD meg nem FQHD meg nem lesz képes 120FPS re ennyi meg talán hang.
2022. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A jack-csatlakozót meg a tápcsatlakozót, esetleg az USB-t nem szabad össze-vissza dugdosni mindenhova. HDMI-nél viszont ha belemegy, akkor legrosszabb esetben nem fog semmit sem csinálni, esetleg valami össze-vissza képet fog mutatni. Próbáld ki nyugodtan.
2022. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
El ne kezd nekem hogy de így QHD meg úgy QHD nem fog menni főleg úgy hogy a játékok 70% a nem is támogatja.
2022. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
RCA? Az mindegy milyen az akkor is azt a natív képet viszi át rajta amit kap, mivel analóg eszköz :D Első jol mondja.
2022. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem van egy 60hz-s monitorom. Ahhoz mennyire szükséges a 120hz-s High Speed kábel? A hang tényleg annyival rosszabb? Érdemes venni hozzá? Milyen márkát?
2022. jan. 30. 22:55
 6/16 Morzsi007 ***** válasza:
Teljese megfelel a sima HDMI. 60Hz-es monitor 60 FPS-t tud megjeleníteni max. A hang is rendben lesz. Nem hiszem, hogy High-End rendszeren hallgatod az Xbox hangját, de amúgy a CD-nél sokkal rosszabb minőségről beszélünk. Nyugodtan használd ezt a kábelt.
2022. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az összes játék microsoft store-os.
2022. jan. 31. 09:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Sima high speed HDMI kábel van a Series s-hez. A nagyobb szabvány csak a magasabb felbontás, több FPS és hdr trió végett kell. Series S-nél ezek miatt nem kell aggódnod. Ha nem valami 10 éves kábelt kaptál akkor rendben lesz.
2022. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#7 pont ezért mivel a rendszer eleve a Windowson nyugszik 5.1 7.1 és ezekhez hasonló kilőve, a 120 vagy afölött szintúgy. Menj be a számtek boltba vegyél 560.- ért egy vezetéket hozzá az jó lesz neki.
2022. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy alap HDMI-ami 60-hz-t tud, elég neki?
2022. jan. 31. 20:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!