Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudok belépni a szamító...

Hogy tudok belépni a szamító gépembe?

Figyelt kérdés
Adott egy szamitogep ami jelszoval vedett . De ez egy internet alapu onedrive jelszo . Nincs internet a szamitogepemen vagyis LAN kabellel nincs . Nincs wifi kartya se benne . Szoval hogy tudnek belepni ha telefontol kavellel tudom osztani a netet . De amig nem lepek be nem tudom megosztani ra. Vegyek usb-s eifi adaptert? De azt se engedi szerintem amig nem lepek be . Es a kozelben nem megoldhato a lan kabeles internet . Vagy vegyek egy wifi erositot amin wan LAN port? Igy engedne vajon? Magyarul a kerdesem roviden : hogy csinaljak netet egy szamitogepnek lan kabel nelkul ugy hogy le van vedve jelszoval

máj. 22. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb újra rakni az op rendszert.
máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Csökkentett módban a "beépített rendszergazda" fiók segítségével be tudsz lépni elvileg, vagy új fiókot kreálni.

Ha már bent vagy rendszergazdaként, bármit megtehetsz a többi fiókkal is.

(Ez nem számít Windows biztonsági résnek, mert a gép fizikai hozzáférése szükséges hozzá, nem hálózaton keresztüli betörés.)

máj. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!