Az első generációs iPad Air-nek is egy oldalon volt a hangszórója?

Figyelt kérdés

Az volt az előző iPadem és a legtöbben ezt kifogásolják az új, 9. generációs sima iPadben, amit kinéztem magamnak, hogy egy oldalon van a hangszóró. Ha az első generációs iPad Air-en is így volt, akkor nem költök plusz 100k-t a 4. generációs Air-re, mert nekem tökéletesen megfelelt így is.

Köszi!



2022. febr. 5. 08:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen az 1. gen Aorben biztos, hogy még csak 2 hangszóró volt az allján. Itt lapul egy ilyen Air a polcomon még műkögőképes állapotban.

Ha jól emlékszek az első iPad Proban jelent meg a 4 hangszórós megoldás (ebből is van egy példány :D)

2022. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Mivel engem Netflixezés közben sem zavart, akkor megfelel nekem a sima iPad 9 is... hardveresen sokkal jobb, mint az első generációs Air, nagyobb tárhellyel is veszem, szóval felhasználói élményben így is nagy előrelépés lesz :D
2022. febr. 5. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!