Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Drágább tabletre miért sajnálj...

Drágább tabletre miért sajnálják sokan a pénzt, amikor telefonra nem (annyira)?

Figyelt kérdés

Tehát van pénz, csak nagy része a telefonra megy, tabletre marad kb. 50e. Ennyiért nyilván csak alsó kategória van.

Csak abban az esetben persze, ha vesz valaki egyáltalán tabletet. Az nem érdekel, ha neked nem kell, esetleg emiatt szerinted egy felesleges tárgy.


2022. febr. 6. 08:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

A tablet inkább otthoni felhasználásra kell sokaknak. A mobil kisebb, általában mindenki hordja magával és mindent ugyanúgy elér mint egy tableten. Ezért fölösleges egy tabletet is vinni. Otthon nyílván jobb a nagyobb kijelző, de sokan otthon is elvannak a telefonnal és vagy a pc/laptopal ha úgy van. Ezért a tab, csak nagyon alkalmi eszköz lenne nekik. Kb ezért nem is vesznek komolyabbat.

Én pl szerettem a táblagépet. Leginkább azt használtam. A pct a keresztfiamnak adtam, de 3 évvel később úgy alakult, hogy szükségem volt olyan programra ami a táblagépeken nem elérhető. Csak azok miatt kellett vennem egy laptopot. Ha ezek lennének tabra (andorid, ios) akkor az lenne szerintem most is laptop helyett.

2022. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1 Van még egy pár Windows-os tablet (Surface család, vagy 2-in-1 gépek), bár kétségtelen, hogy nem 30 ezerről indulnak. Kár értük. Nekem is van, jó régi, és persze dög lassú.
2022. febr. 6. 08:25
 3/22 anonim ***** válasza:

Én használok telefont is, tabletet is.


Egyik sem alsó kategóriás (HW Mate 40 Pro + Matepad 11)

2022. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Volt androidos és windows tabom is. :) A windowsal viszont már úgy vagyok, hiába van bluetooth billentyűzetem is, hogy már mindegy, hogy tab, vagy laptop... Amúgy a win tabom régi Acer. Ha nem laptopot veszek, akkor 300 ezer lett volna a keret a tabra (a laptop ára). Igazából mindenre elég amire kellhet, kényelmesebb a laptopnál stb stb... Csak hát azok a fránya programok. :D

Játék nálam nincs csak xboxon, szal az nem volt döbntő érv.

2022. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Doszka: "sokan". Amúgy én is Matepad-on gondolkodom.
2022. febr. 6. 08:43
 6/22 anonim ***** válasza:
Tízből kilenc tablet gagyi, tehát nehéz jót venni.és a többsége nem kezeli a sim kártyát tehát nem ér annyit mint egy telefon, ezért olcsóbbnak kellene lennie.
2022. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
31%
Én telefonra is sajnálom a pénzt. Maximum 15 ezret vagyok fizetni egy telefonért. Tehát tabletre többet költöttem, mert az 17 ezer volt. :D
2022. febr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6 Gondolom pont azért, mert az olcsóbb ("gagyi") tabletekre van igény elsősorban, mellesleg a SIM-kártya szerintem másodlagos kérdés, elég sok modellnek van mobilos változata nem sokkal drágábban.

#7 Megnézted, melyik a legolcsóbb tablet? Élvezet használni?

2022. febr. 6. 09:42
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát nekem Samsung Galaxy S21 telefonom van és szintén Samsung Galaxy Tab 7s+. Nem mondanám egyiket se alsó kategoriasnak
2022. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 Ismétlem: sokan. Tehát nem mindenki...
2022. febr. 6. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!