Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Drágább tabletre miért sajnálj...

Drágább tabletre miért sajnálják sokan a pénzt, amikor telefonra nem (annyira)?

Figyelt kérdés

Tehát van pénz, csak nagy része a telefonra megy, tabletre marad kb. 50e. Ennyiért nyilván csak alsó kategória van.

Csak abban az esetben persze, ha vesz valaki egyáltalán tabletet. Az nem érdekel, ha neked nem kell, esetleg emiatt szerinted egy felesleges tárgy.


2022. febr. 6. 08:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ok. Szia.
2022. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Szirty ***** válasza:
Gondolom azért, mert a telefon sokkal inkább központi szerepet tölt be az életükben mint a tablet (azt ne firtassuk hogy ez mennyire jó vagy rossz)...
2022. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azt hiszem, rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Valami olyasmi érdekel, hogy aki olcsó tabletet vesz, miért csodálkozik hogy lassú, bár ez inkább költői...
2022. febr. 6. 11:55
 14/22 anonim ***** válasza:

Valószínűleg amúgy azért van így, mert a tabletet tényleg kizárólag multimédiás tartalmak fogyasztására (Youtube, filmezés, stb) használják, amire egy olcsóbb gép is elegendő.


De közben ugyanúgy a telefonon "dolgoznak", a tabot ritán veszik elő.


Bár ezt viszont nem értem, ha ott a tab, akkor miért a feleakkora telefonon "dolgoznak"

2022. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
33%
Az a helyzet, hogy a tabletnek az égvilágon semmi értelme nincs.
2022. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#15 Beléd aztán nem sok empátia szorult, ha nem tudod elképzelni, hogy másnak jól jön valami, ami neked felesleges. Nekem pl. nem kell elektromos bicikli. Akkor gondoljam azt, hogy semmi értelme? Legalább azt írtad volna, hogy szerinted. Mellesleg az is cáfolja a kijelentésed, hogy már több milliót eladtak, és rendszeresen jelennek meg új modellek, ha nem is hetente.
2022. febr. 6. 22:49
 17/22 Szirty ***** válasza:
100%

"már több milliót eladtak, és rendszeresen jelennek meg új modellek..."


A dolog másik oldala meg az hogy: "Egyél tehénszart! Tízmilliárd légy nem tévedhet!"

2022. febr. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ugyanez elmondható a telefonokra is.
2022. febr. 7. 07:56
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem sok mindenre használom a tabletet, de pár alsókategóriás melléfogás után konstatáltam, hogy legalább egy Galaxy Tab s5e kell hogy ne hulljon ki a hajam a használhatatlanságtól. Én azt mondom, 100-120e Ft minimum azok, amiket már normálisan lehet használni. (félreértések elkerülése végett, NEKEM)
2022. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#19 Az már felsőkategóriának számít(ott) az Androidos tabletek világában, így nem is került újonnan 120e Ft-ba, inkább 240e lehetett az ára.
2022. febr. 7. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!