Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Filmek és sorozatok megtekinté...

Filmek és sorozatok megtekintésére illetve tárolására alkalmas külső meghajtót keresek hosszú távra(ami olyan mint pl: maxtor)ajánlana valaki való valami jót?

Figyelt kérdés
Seagate nem kell mert az kaka 2tb seagatem van tele volt sorozattal és filmekkel de egyik napról a másikra törölt mindent magától pedig még csak fél éve van meg (úgyhogy eladóvá vált kihasználatlanság miatt 😁)maxtorom van de betelt 4éve használom gond nélkül de már sehol nem találok..

2022. febr. 11. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 3,5"-os HDD-ket használok, az asztali gépben van egy mobil rack, abba a fiókba lehet rakni a csere HDD-ket. Egyébként 25 éve szinte kizárólag Seagate-et használok, egy 2GB-os és egy 1TB-os ment eddig tönkre a kb 20 közül. Jelenleg 8db van üzemben, 7db Seagate mellett a kakukktojás WD-t is csak azért vettem, mert nagyon jóárasítva volt.
2022. febr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik a legmegbízhatóbb, nálunk a cégnél az informatikusok a WD HDD-t ajánlották. Van egy régi 250 GB-os és két új 2 TB-os és 4 TB-os. Mindegyik külső WD HDD, eddig egyikkel sem volt probléma.
2022. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

"törölt mindent magától"

Ott valószinüleg inkább az eszköz csinált valamit amire rá volt dugva. Minden ami nem számítógép sokkal butábban kezeli a merevlemezeket mint a számítógép, és emiatt törlödnek leggtöbbször az adatok.

TosHIBÁt én nem vennék, nálam kettő is tönkrement. De másnál meg teljesen jól működnek, úgyhogy biztos én vagyok a szerencsétlen :D

Amit most használ sok éve a WD Mypassport és a WD elements. Kicsi, könnyű, gyors, megbízható.

2022. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Morzsi007 ***** válasza:
Nekem nagyon régen 2 db Maxtor halt be, talán 4,8 és 8 GB-osak voltak. Volt Seagate, WD, meg most WD, Samsung SSD-t használok, egyikkel sem volt gondom.
2022. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én verbatim-ot használok már úgy 10 éve, esett már le működés közben többször is a gép tetejéről, mai napig hibátlanul működik
2022. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lenovo laptopról lett másolva egy sorozat,de nem voltam ott végig mert közbe jött valami mire haza értem készvolt leválasztottam dugom be a tv-es semmi😱😢
2022. febr. 11. 14:52
 7/8 Zzzoli ***** válasza:
NAS kell neked, bele való HDD vel. Beleteszel két egyforma HDD-t, aztán raid-ben duplikálja az adataidat ha nagyobb biztonságra vágysz. Én régóta NAS-t használok, igaz nekem most egy 8TB-os WD RED van benne vagy 3 éve megy.
2022. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam sokkal hozzáértőbb emberek azt mondták, hogy nem a gyártmány, hanem a típus és sorozat számít.Rendszergazda javaslatára én évek óta Adata (AHV)külső HDD-t használok minden gond nélkül.
2022. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!