Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja az erősítőnek?

Mi lehet a baja az erősítőnek?

Figyelt kérdés

Van egy öreg castone cpa1200 vègfokom és a bal oldal elhallgatott. Negyed gázon ment és váratlanul teljesen elhallgatott. Nagyon nem értek a szerelèsèhez, de a biztosítékokat azért megnéztem és azok jók. A bemenetet meg cseréltem hátha az a baja, de semmi. Hangfal is jó.

Majd hétfőn elviszem szervìbe, de hátha tud valaki okosat.

Szerintetek mik lehetnek a hibák?


2022. febr. 12. 12:31
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

Foglalkoznak fórumok ezzel az erősítővel, tudsz kérni kapcsolási rajzot tőlük, az sokat segíthet.

Végig kell menni a hang útján, elképzelhető a védelmi áramkör hibája is, kontakthibás kimeneti relé, azt viszonylag egyszerűen tudod ellenőrizni. Bemeneti oldalon is lehet rossz a végfok előtt egy előfokozat, ha van azt nézd meg, tápját, zénereket, satbot stb.. de az is lehet hogy a végfok bemeneti jelszintje olyan hogy nincs is előfok benne. Végfokban is lehetnek problémák, és kiengedi a tápot, vagy magas az offsetje és emiatt nem húz be a védelem, mondjuk ha ilyen hiba van, azt gondolom led is jelzi.

2022. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hétfőn vidd be a szervizbe.


Te is, és a szerviz is jobban jár.

2022. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!