Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot ajánlanátok?

Milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egyetemi tanulásra, filmnézésre, munkára, chatelésre... semmi extrára nem használnám, csak ezekre.

Nem nagyon értek a laptopokhoz és félek, hogy egy boltba bemenve így rámsóznának egy drágábbat, mondván, hogy úgyse értek hozzá és ezt kihasználnák.

Valaki tud nekem ezekre egy jót ajánlani?



2022. febr. 19. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Milyen munka? Alap dolgokra pl egy Asus Vivobook megfelelne neked. Még az integrált intel iris grafikus chippel is. Mellé legalább az i5 8gb ram és az 512gb ssd legyen meg benne. Ez ha windows nélkül veszed kb 220 ezer környéke. Régebbi játékokhoz is jó, ha játszol néha (pl farcry 3)
2022. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
11%

Attól függ mennyi a keret.


Nekem például Macbook Air van. Nemcsak könnyű és magas üzemidejű, de még esztétikus külsejű is. Öröm kézbe venni. Ez az első laptopom, amin töltőre dugás nélkül végig tudtam hd-ben nézni a SW mind a 9 részét. Egyetemre a hordozhatóság és üzemidő a legfontosabb szerintem. Ha nem Macbook, akkor is valamilyen ultrabook lenne a választásom.

2022. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
63%

egy tularazottat lehet radsoznak, ami elavult,

illetve lehet ki se hasznalnad

pl. Dvga minek ha semmire se hasznalnad


viszont olcso laptop silany is

200 korultol indulnak azok amikre erdemes penzt kiadni


ultrabook jo irany, azok minosegibbek, konnyuek, igp sek foleg az olcsobbak

Intel G4, G7 procis vagy Ryzen 4000, 5000 proci szeriast nezz


sokat nem varhatsz minosegileg ezektol sem persze, ezek a legaljak akik 200 tol indulnak

alatta meg kukabavalok vannak inkabb, a fogyoeszkozok, rovideletuek, gyengek, hasznalhatatlanok, netezesre is

uzemidejuk nagyon keves, akkujuk behal, vazuk szetorik

stb.

2022. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez megfelel neked? [link]

A felsoroltakhoz tökéletes.

2022. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!