Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Külön Tv szolgáltatót is be...

Külön Tv szolgáltatót is be lehet köttetni?

Figyelt kérdés
Nelunk UPC (Vodafone) van jelenleg bekötve, de nem tudom, hogy külön szolgáltatót is vehet e igénybe egy ember, vagyis én. Lakásban lakunk, nem tudom, hogy itt, hogy működik. Másnál/másoknál esetleg, van ilyen? Normális válaszokat kérek, köszönöm.

2022. márc. 2. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a másik szolgáltató is szolgáltat nálatok, akkor lehet kérni hogy kössenek be csak neked. A szolgáltatás általában nem lakcímhez kötött, hanem előfizetőhöz. Én is vittem tovább a Vidanetes előfizetésemet amikor másik albérletbe költöztem. Átírták a címet és jónapot.

Viszont nem értem hogy miért lenne ez jó?

2022. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zzzoli ***** válasza:
100%
Két szolgáltatótól lesz előfizetésed, természetesen bekötik, őket az nem érdekli hogy másnak is van ott végpontja. Ha mindkettő a Te neveden lesz, mindkettőt Te fizeted.
2022. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ne vehetnél igénybe két külön szolgáltatót is? Ki tiltaná meg? Ha ötféle szolgáltató is szolgáltat nálatok, akkor mind az ötöt is beköttetheted, csak értelme nem lesz.
2022. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!