Milyen TV-t vegyek?

Figyelt kérdés

Konkrétan jelenleg a Samsung QE55Q80A TV-t néztem ki. Maximum 280 körüli ár lenne illetve 55" a megfelelő méret. Ebben az árkategóriában ilyen méret mellett van esetleg jobb TV? Azért esett erre a választás mert itt MO-n VA penallal kapható illetve full-Array LED-es.

Nézegettem az LG Nano 8 As széria van még ebben az árban. Nem tudom mi lenne a jó választás.

Esetleg valakinek ötlet?( Nappaliba lenne inkább sötétben menne a tv)



2022. márc. 7. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik!
2022. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azért ez egy picit komplikáltabb mert a kinézetre a Q70A tetszik. Mert szép vékony. Viszont az Edge LED-es. Tehát ez nem a legjobb megoldás. Viszont nem tudom hogy melyik lenne jobb. Egy LG Nano vagy egy Samsung Qled. Ezt az tudna megválaszolni akinek olyan tv van. Hiába megyek el egy MM-ba ott igazán nem fogja átadni.

Illetve az rtings elég jó összehasonlításokat szokott mutatni. Viszont az talán az amerikai piac alapján megy. Ott pedig IPS panellal gyártották a Q80A-t tehát így már nem valosak a magyarországi VA-val.

2022. márc. 7. 18:18
 3/3 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Túlbonyolítod.
2022. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!