Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit jelent pontosan a nintendo...

Mit jelent pontosan a nintendo switcen az okosítás?

Figyelt kérdés
Felraktam eladóként a nintendo switchem, és egy hölgy azzal írt rám , hogy elkérné a sorozatszámom, hogy okosítsa vele a saját nintendoját.. mit jelent ez pontosan? Illetve miérr kell hozzá neki az enyém
2022. márc. 7. 23:56
 1/1 anonim válasza:

Amikor a Nintendo kiadta a Switch-et, akkor a hackerek első dolga volt hogy sebezhetőséget keressenek rajta, feltörjék, ezáltal ingyen le lehet rá játékokat tölteni. Egy idő után az újabb verziókra a fejlesztők kiadtak egy patch-et, ami nem engedi ezt. A serial kód alapján, ami alul van lehet meghatározni, hogy egy Switch törhető-e vagy sem. Az alapján, amit írtál, szerintem a vevő azt hiszi, hogy a te kódoddal ő fel tudja törni a sajátját, amit, mint mondtam kicsi az esély rá, mert nem a kód határozza meg, hanem az, hogy van-e patch a szoftverben vagy sem. A kód csak megmutatja ezt. Ennek ellenére szerintem ne add meg neki, hanem inkább írd be ide a kódot: [link]

És ha zöld, akkor felteheted jóval drágábban, mert manapság Magyarországon 25 Switch-ből jó ha 2 nem patch-elt ezért többet érnek az olyanoknak akik keresik. Ha narancssárga, akkor vagy igen vagy nem. Mivel a Switch nem olcsó, ezért, hacsak vásárló nem Krőzus, szeretne 100% biztosra menni, ezért akkor add el az eredeti áron, de a kódot ne mutasd meg senkinek, csak akkor ha biztosan szeretné a vevő.

2022. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!