Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem érhető el az okostévémen...

Nem érhető el az okostévémen az HBO Max applikáció. Hogyha a TV webbongeszojen keresztül megyek rá az oldalra, akkor lejátszaná a filmeket miután elofizettem?

Figyelt kérdés

(a HBO Go se volt jó már január óta, megszűnt a támogatása)



Csak akkor fizetnék elő rá, ha tudom a TV-n nézni rajta a filmeket.



2022. márc. 9. 09:28
A kérdező szavazást indított:
Le tudná játszani a weben keresztül a TV
Nem biztos, hogy le tudná
Biztos nem
9 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem merek rányomni a biztos nem-re, de szerintem a HBO Max-nál ezt úgy találták ki, hogy amelyik készülék nem alkalmas rá, az sehogy, még véletlenül se legyen alkalmas. (Ami egyébként egy nettó szemétség, mert valljuk be, az ember 99,9%-a NEM fog emiatt új tévét venni.)


Amivel én próbálkoznék, hogy (akár vezetékes, kábeles, pl. HDMI kábeles) kapcsolattal összekötöd a TV-det a számítógépeddel, és a TV-t, mint csupán kivetítőt használva nézed a számítógépről a HBO Max-et.

2022. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha HTML5 képes a böngésző, nem olyan kőkorszaki mint az én Samsungom (az még Flash videókat várna) ÉS szabványos videófolyamot ad az HBO, akkor működni fog. Bármelyik egyéb esetben nem.
2022. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az enyémnél sem volt jó, úgy oldottam meg hogy Xboxra letöltöttem az HBO MAX-ot, és így tudom tévén nézni.
2022. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
50%

Valószínű régi már a tv,

Az új aplikációk nem fognak rajta már futni.


Előző tvmnél 5éves volt szakszervízbe közölték lejárt a liszensz szerződés, örüljek hogy még működik.

2022. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
4 éves a 700.000 ft-os tv-m, már nincs app hozzá amin tudnám nézni a HBO Max-ot, persze a Netflix fütyül rajta. Le is mondtam gyorsan. De most húhatják a szájukat, jön a Scream!
2022. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
4 éves a 700.000 ft-os tv-m, már nincs app hozzá amin tudnám nézni a HBO Max-ot, persze a Netflix fütyül rajta. Le is mondtam gyorsan. De most húzhatják a szájukat, jön a Scream!
2022. ápr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megkésve, de köszönöm a válaszokat! Előfizettem egy hónapra az HBO Maxot, megnéztem laptopon amit akartam aztán le is mondtam. TV-n természetesen nem működött. Nem tudom ennek mi értelme volt, hogy megszűntették a támogatást de jópárezer előfizetőt vesztettek, az is biztos.
2022. máj. 15. 23:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: rém egyszerű a dolog, át kell rakni számítógépre, és a tv-t, csupán csak mint kivetítőt, projektort kell használni. Más megoldás (szerintem) nincs. Annyi a hátulütője, hogy amikor HBO Max-et nézel, akkor a számítógépnek IS és a TV-nek IS mennie kell, utóbbi csak mint projektor, kivetítő funkcionál, és a kettőt össze kell kötni egy HDMI kábellel. Szaküzletben biztosan segítenek, ha megadod a TV-d konkrét típusszámát (amit itt nem tettél meg).
2022. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: amúgy az a megoldás, amit tettél. Amikor van olyan, amit meg akarsz nézni, akkor arra az egy hónapra elő kell rá fizetni és kész. Vagy elkérni a haverét, vagy idegenét, és neki befizetni (ha neked nincs bankszámlád)... én pl. vadidegenét nézem, az ország túlfeléből, úgy, hogy mi egy egymás közötti - senkire nem tartozó - barterrel megegyeztünk...
2022. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

TV -t cserélni hülyeség lenne.

Amit fentebb javasoltak hogy meglévő eszközzel ami le tudja játszani, számítógép, xBox, Playstation, ilyesmi

Vagy 15k ért egy google chrome, akkor telefonról tudod vezérelni. 30k -s verziót, meg saját távirányítójáról is.

2022. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!