Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem érhető el az okostévémen...

Nem érhető el az okostévémen az HBO Max applikáció. Hogyha a TV webbongeszojen keresztül megyek rá az oldalra, akkor lejátszaná a filmeket miután elofizettem?

Figyelt kérdés

(a HBO Go se volt jó már január óta, megszűnt a támogatása)



Csak akkor fizetnék elő rá, ha tudom a TV-n nézni rajta a filmeket.



2022. márc. 9. 09:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amúgy nem hiszem el, hogyha a biztosan tízezres nagyságrendi számú károsult (akinek kis hazánkban - már csak anyagi okokból kifolyólag sem és amúgy is mindegy, tökmindegy, hogy miért - nem áll módjában, aki nem tud új okostévét venni a HBO Max-szá avanzsált HBO Go miatt) összefogna, alapítana valami megfelelő jogi formát (ekkora társaság simán 10, vagy akár 100 forintot bedobva a közösbe is milliós tételt fel tud halmozni), akkor ne tudná elérni azt, hogy a régebbi, de okostévének számító televíziók rendszerükből való kizárásával hagyjanak fel.


Igenis össze kellene fogni,meg kellene keresni egy jogászt és igenis együttesen kellene fellépni a szolgáltatóval szemben azzal kapcsolatban, hogy az esetleges fejlesztéseket a szolgáltatói díjból (ha kell, azt igenis megemelve) fedezzék, ne a felhasználótól várják el, hogy a szolgáltatás díjának sokszorosáért új tévékészülékeket meg okosító berendezéseket vásárolgasson.

2022. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11 vagyok, ha a Netflix, az Amazon Prime meg az összes többi kisebb streamingszolgáltató ezt meg tudja oldani, akkor igenis a HBO Max-nek is meg kellene tudnia oldani.
2022. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!