A ketto dvd lejatszo kozul melyiket vegyem? Mit jelent rajta a dvb-t felirat az egyiken?

Figyelt kérdés

Az elso egy samsung,teccik a markaja - de viszont nincs rajta dvb.t bar nem tudom mit jelent.


[link]


A masik egy hyundai amin van dvb.t. Azt hiszem ez valmi szatelit ... van szatelitunk ,tanyerral de mar nem hasznaljuk mert nem tudjuk beallitani.


[link]

[link]


a lenyeg hogy legyen rajta usb..mind ketton van es mind ketto egy áron van /50€/.

Ha a hyundai rakotnem a tv.re es a parabolara akkor megtudnek fogni adasokat is?


2010. szept. 13. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
DVB-T nem a parabolás, hanem a földi digitális adást jelenti amihez sima antenna kell és elméletben tudsz fogni vele adásokat. Viszont valószínű, hogy magyar nyelv nincs benne, hanem szlovák.
2010. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!


A ketto kozul ha valasztani kell melyiket venned?

2010. szept. 13. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja és a Hunyadik usb-je max 2GB-ot tud felismerni!!!!!!!!

Ami ezért elég kicsi.

2010. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Válassz: Földi digit. adók vagy nagyobb usb.
2010. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként keress rá mindegyik típusra kugliban (én nem tudok csehül, de az le is fordítja nagyjából) és nézd meg melyik mit tud.
2010. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

usb-m ugy is 2gb as a legnagyobb....es arra rafer a legtobb divx film.

Szoval akkor hyundai....lehetne samsung mind ketto es akkor egyertelmubb lenne.

Felek egy kicsit hogy a hyundai nem fogja lejatszani divxet mert nem is tudom miert....a markaja nem a legjobb.


[link]


itt reszeletesebben levan irva milyen formatumot ismer.

2010. szept. 13. 09:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem több is volt, illeteve van.

Pl Orion, Thomson, ismerősnek Hyundai házimozi és sokkal szebben, akadásmentesebben játssza le a divx-et mint pl. a Sony vagy a Samsung. Szerintem nem fogsz rosszul járni vele. Gyártási minőségre sincs sok különbség köztük. Nekem pl a Thomson (asztali) 3 évet bírt teherautóban, télben nyárban állandóan kinn volt.

2010. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

DVB-T = Digital Video Broadcasting - Tuner


Ez kb.annyit jelent: Szabad hozzáférésű fölfelszíni műsorszórást vevő tuner.

2010. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem Tesco-s Hyundai-om is van már 1/2 éve és mindent lejátszik!
2010. szept. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!