Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek tévékészülékben...

Szerintetek tévékészülékben az LG vagy a Samsung a jobb?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 18:41
A kérdező szavazást indított:
LG
Samsung
37 szavazat
 1/10 L.. István ***** válasza:
68%
Tökmindegy.
2022. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nincs erdemi kulonbseg.
2022. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak a márkanév más többi minden ugyanaz
2022. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem a legjobb ár érték arányúak a feltörekvő kis cégek TV-i, ők még odafigyelnek a minőségre és bizonyítani szeretnének. Jól emlékszem még arra az időre amikor a Sansung volt ilyen ( Ázsiai kis tigris néven próbáltak nyomulni :D) Jóval olcsóbb volt a piacon lévő nagy neveknél és ugyanazt a minőséget hozta. Ez természetesen nem azt jelenti, hogy most rosszak, csak már nem mondhatóak éppenséggel olcsónak.
2022. márc. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
LG, sokkal több fájlformátumot tamogat
2022. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Péter2 válasza:

Anno a samsung és goldstar erős összefonódásban volt. Aztán a goldstarból lett lucky goldstar azaz lg de sokszor a hasonlóság így is feltűnő volt és jelenleg is az csak a logo más a termékeken.( na jó a menü is)

Alapjaiban (sok műszaki ismerősöm, kábeltvsek stb szerint) ez a két márka a legmegbízhatóbb a jelenlegi piacon ebben a szegmensben.

2022. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sosetom válasza:

Nekem LG van szeretem.

Ami nagy hátrány, hogy nem Android hanem Linux alapú. Ha csak filmezni szeretnél v. játszani hibátlan az appok terén van hova fejlődni.

2022. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 szerintem csak egyszerűen nem értesz a Linuxhoz. Számomra sokkal fontosabb opció, hogy lehessen egy normális adblockot telepíteni a rendszerre, minthogy tudjak a TV-mel gitárt hangolni, vagy bankolni.
2022. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, ám azt figyelembe kell venni tévévásárlás esetén (de más műszaki cikknél is), olyan árfekvésben kell gondolkodni, ami a keresetünkkel és a mai elektronikai szórakoztatócikkek 2-4 éves kifutási, elavulási idejével arányos.

Választásnál tudatosítani kell, mire van igényünk! Milyen képfelbontásra, szolgáltatásokra, fájlformátumok lejátszására, mekkora betekintési szögre, fényerőre, csatlakozókra, ill. csatlakozási lehetőségekre (wifi 5, wifi 6, bluetooth). Ehhez át kell gondolni, milyen készülékekkel fogjuk használni. Nem utolsó sorban a méret is fontos, a talpazat kialakítása vagy éppen a falra szerehetőség.

Megesik, hogy mire összeállítjuk az igényeinknek megfelelő készülék adatokat, ki is derül a lehetséges márka. Hiszen hol egyik, hol másik esik ki a igényünk halmazából. (mi pl. a konyha - étkezőnkbe szeretnénk új tévét vásárolni. LG kedvelők vagyunk, de az aktuális igényeinknek megfelelő tulajdonságok egy Samsung tévében vannak meg. Nappalinkban egy 55"-os oled LG van, amit imádunk, ágyhoz kötött idős apukám szobájában is LG van. Volt Sony is, amivel szintén elégedettek voltunk, ám összetörték a gyerekek játék közben, utána változzunk LG-re, akkor éppen az volt megfelelő.)

2022. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sosetom válasza:

#8 Rátapintottál a lényegre. Általános felhasználó vagyok. Szeretem ha nem kell keresnem vagy bűvölnöm valamit, ahhoz hogy működjön. Azért választottam az LG-t mert filmezéshez, tévézéshez, játékhoz szebb képet adott mint társai.

Viszont arra céloztam, ha valaki az appokat vagy a böngészőt is szeretné használni akkor az nem az igazi.

2023. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!