Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van HBO MAX előfizetésem, de...

Van HBO MAX előfizetésem, de nincs APPLE TV+ -om, miért akarja mégis az Iphone/Ipad a Maxot hozzaadni az Apple TV-hez? Ez ingyenes így? Ennek mi élrtelme van? Párosítsam? Valaki okosabb SOS

Figyelt kérdés
Szóval nem fog penzt levonni ha parositom amaxot az Apple + TV-vel, amire enm vagyok elofizetve? Valaki hazsnálja igy?

#Apple TV + nagy lehúzás, HBO MAX, Párosítás, honnan tudja, hogy én mikor miért csengetek ki pénzt? #Home Box Office, MAX Originals, Best of, Mi köze az Apple + Tv-nek a Max-hoz? WTF? WHAT?!
2022. márc. 19. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért akaja hozzáadni az Apple TV-hez, hogy azon is tudd nézni.

Legalábbis nekem az jön e a kérdésedból, hogy van Apple TV-d (az eszköz).

Az Apple TV+ előfizetésnek semmi köze a HBO MAX-hoz



A modik majd módosítják a kulcsszavakat, de azért ide bemásolom, hogy megmaradjon: :D

"#Apple TV + nagy lehúzás, HBO MAX, Párosítás, honnan tudja, hogy én mikor miért csengetek ki pénzt? #Home Box Office, MAX Originals, Best of, Mi köze az Apple + Tv-nek a Max-hoz? WTF? WHAT?!"

2022. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt mondja az app is fu**k logic... De Basszus. Ha Apple TV-t akarok nezni azt nezem (azert fizetek) Ha meg HBo Maxot, akk azt nyitom meg, nem ertem a logikat. Nagyon egyhullámhosszon vagytok az Apple tv-vel van egyaltalan apple tv-d /iphone-d /maxod? :D Arra elnnek kivancsi biztos forrasbol h ennek mi ertelme és h von e le penzt ha ott hazsnalom, oylan irjon mar aki igy hazsnalja, biztosan tudja adolgokat :D De azert koszi a valaszt :D Apple tv-n 2 olyna musort talaltam, ami talan erdekes havi 1890-ert utana lemondtam :D Szóval sztem az nagy lehuzas :D Azt vagom h apple + tv nek meg maxnak semmi koze egymashoz. :D


A Kulcsszavaimmal mi a problematika? :D Te mit irtal volna ide Buksi?!

2022. márc. 19. 21:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Apple tv-t appab ahzsnalom gyarilag toltotte le az ipad meg az iphone is. Vagyis nem hasznalom de rajta van az I dolgokon. Kulon apple TV ért azerta belteri 1ség szeru izeert nem adok 60 rongyot, az is lehuzas. Felesleges pénzkoltes.
2022. márc. 19. 21:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Lassan mondom, hogy megértsd:

Az Apple TVre (mármint arra a kis dobozra ami be van dugva a konnektorba és a tv készülékbe és van hozzá távirányító) telepíthető az HBO Max applikáció. Ezt ajánlja fel az iPhone/iPad.

Nem szükséges az ATv+ előfizetés sem az ATv-het, sem a HBO Max-hoz. Ha előfizettél az a te bajod. Mondd le.

2022. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptad el a lényeget testvérem :D
2022. márc. 19. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:
A párosításnak csak annyi a lényege, hogy megnézi milyen műsorokat néztél apple tv+on, és ahhoz hasonlókat fog ajánlani neked a hbo max. Semmi plusz pénzt nem von le tőled, se a vesédet nem lopják el, és hozzá se fogják varrni a szádad egy ázsiai férfi végbélnyílásához.
2022. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;) akkor van ertelme parositani :D
2022. márc. 22. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Uhh


Nem vagy a legélesebb kés a fiókban.



Van értelme..

Ugyanúgy beletartozik az x eszközbe, amin használhatod.


Ha nincs a kis dobozkád, akkor csak alap gyári app, mint az Apole watch.. akkor is rajta van az iphone-odon, ha nincs ilyen órád..



( jah és az Apple tv, mint maga a készülék az egyik legjobb dolog volt, amit vettem még az iPadnél is hasznosabb..)


Egy netflix, hbomax, appletv, iPad,iPhone,Mac asztali és laptop felhasználó ( a kezdetektől kb)

2022. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A TV app tud integrálni más streaming szolgáltatókat is. Így egy helyen láthatod a keresés során a filmeket. Egy adott filmnél vagy sorozatnál kilistázza, hogy hol elérhető a támogatott streaming szolgáltatások közül. Majd át is dob a megfelelő appba. Egy streaming aggregátor ha úgy tetszik.
2022. ápr. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!