Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tableteket ajánlanátok?

Milyen tableteket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Milyen tableteket ajánlanátok? Milyen márka/fajta?

100 000 körül vagy alatt szeretnék tabletet venni, milyen márkák a legjobbak a tableteknél, milyen tableteket ajánlanátok?



2022. márc. 21. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha megfelel a használt is, akkor egy használt iPadot ajánlanék.

Esetleg iPad 8-at újonnan kicsit több mint 100-ért.

2022. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ Android vagy IOS rendszerű legyen meg mire akarod használni.
2022. márc. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Androidost szeretnék
2022. márc. 22. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha Android, akkor Samsung.

3 éve használok egy Galaxy A6-ot, és köszönöm, tökéletesen működik, elégedett vagyok vele.

Persze, ha hardcore gamingre kell, akkor azért ahhoz erősebb kellene. ;-)

2022. márc. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem Lenovo Yoga Smart Tab van, teljesen jó, gyors, bár nem játszok rajta.
2022. márc. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem elsőként játékra használnám
2022. márc. 23. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
attól függ, mit preferálsz.... ugye van a kockaképernyős mint pl ipadek de azok is kicsit hosszúkásabbak lettek, az androidosoké mind elnyújtott. amúgy jelenleg ár- érték arányban a piacon nincs jó. a képminőség miatt meg a hangminőség miatt ajánlom az apple-t, a samsung előnye a testreszabhatóság...egyedi ikonok, de ak épernyőminőség lehet rosszabb (a telefonom samsung, azé se jó, meg is bántam hogy nem iphonet vettem) én azt mondom, ha tényleg csak böngészni meg tanulni akarsz rajta, talán elég lesz neked a 2 giga ram.... bár a 3 giga azért jó lenne, tehát vagy vegyél egy nagyon olcsót , ott nem bánkódsz a gagyiság miatt, vagy 80 alatt ne! amúgy az a baj hogy a 4 giga ramost csillagászati összegért árulják mi számunkra, csóró emberek számára :S
2022. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!