Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A jelszint átalakító vissza...

A jelszint átalakító vissza fele is müködik?

Figyelt kérdés

2 csatornás autós erősítőn csak magas jel bemenet van, a fejegszèg

En viazont van rca, müködhet a jelszint átalakító vissza felè is? Vagy szerezzek be egy másikat.



2022. márc. 25. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha leírnád, pontosan mit is szeretnél.
2022. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zzzoli ***** válasza:
Nem működik visszafelé. Amikor magasabb jelszintből csinálsz alacsonyabbat, elég egy passzív osztó is, amikor meg alacsonyból kell magasabb, akkor erősíteni kell a jelen egy előfokozattal.
2022. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért akarod megvenni, mert csak ezerhétbe kerül? Ne szivasd vele magad.

Azért ilyen olcsó, mert még így se fogy a készlet.

2022. márc. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van egy fasza fejegysègem, 3 pár rca kimenettel, de az erősítőn nincs rca, azaz alacsony bemenet, csak high, mi nem világos, minek szólsz hozzá ha mem is èrtesz hozzá, magasbol lehet alacsonyt, alacsonyhoz hogy magas legyen kell előerősítő, nem èrdekelne mennyibe kerül ha működne, veszek másik erősítőt!
2022. márc. 27. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:

"minek szólsz hozzá ha mem is èrtesz hozzá,"

A magas bemenetre be lehet kötni a magas kimenetet, és nem kell hozzá venni semmilyen plusz eszközt.

dec. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zzzoli ***** válasza:

#5

2022 március, elképzelhető hogy azóta megoldotta a kérdező.

dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"2022 március, elképzelhető hogy azóta megoldotta a kérdező."

Bármit elképzelhetsz.

A gyakorikérdések főleg azért hasznos, mert mások is elolvashatják a korábbi kérdéseket, és nem kell mindenkinek minden nap ugyanazt kiírni. És ez a szerinted régi kérdésekre is vonatkozik. A témába vágó információ nem csak a kérdezőnek szól, és nem csak neked, kedves válaszadó.

dec. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zzzoli ***** válasza:
Myugi én is voltam már úgy hogy nem figyeltem a dátumot.
dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Myugi én is voltam már úgy hogy nem figyeltem a dátumot."

Megnyugodtam. De a dátumot nem néztem el.

dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!