Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használ vki jelszint átalakítót?

Használ vki jelszint átalakítót?

Figyelt kérdés
Nekem egy alap mp3-as fejegységem van, nem gyári nem is régi, csak nincs rajta erősítő kimenet. Megtudtam, hogy van ilyen jelszint átalakító. Használ valaki ilyet? Hosszútávon biztonságos? Nem ég le a fejegység, mert a hűtés nem elég a nagyobb terhelésnek?
2010. márc. 9. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyenem,Somogyi E. márkájú,,egy kis műanyag dobozka 2 csavar-sarus bemenettel és 2 RCA kimenettel .

A hangszóró vezeték jelét konvertálja át az erősítő számára olyanná, amilyet az erősítőnek kell biztosítani.

Probléma nélkül működik már 5 éve.

2010. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És milyen fejegységed van hozzá, mert nekem azt mondták, hogy (LG LAC2800) az enyém nem bírná el, ugyanis a hűtő része nem elég akkor ha átalakítóval erősítőt kötnék rá és jobban terhelné, azaz nem hűtené vissza és leégne az egész.
2010. márc. 9. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
ha azt mondták a szakértők minek neked még 100 válasza ember hogy elhiggyed?
2010. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Állította valaki, hogy szakértők mondták? Egy 18 éves srác mondta akinek gyári erősítő kimenetes fejegysége van, és állítása szerint nem bírná el. Ha biztos információm lenne akkor nem írogatnák ki felesleges kérdést.
2010. márc. 9. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:

1 vok.

A barátod rosszul tudja.

A magnóból kijövő hangszórójelet "csapolod meg" mint jel forrást. A jelszint átalakító ezt az erős jelet korlátozza le kicsikére,ugyanis az erősítőnek csak 1 gyenge jel szükséges,töredékét !! annak amit a hangszórónak kell biztosítani. Úgyhogy egyáltalán nem terheli meg az autórádiót egy jelszínt átalakító.Nekem egy Panasonic ősrégi kazettás magnóm van egyébként.

2010. márc. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!