Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az MP3-as lejátszóra kB hány...

Az MP3-as lejátszóra kB hány zene fér? És ezen lehet külön mappákat létrehozni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 10:06
 1/7 A kérdező kommentje:

Pl ezen

[link]

2022. márc. 26. 10:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne memória csak egy micro sd foglalat. Szóval amekkorát teszel bele, annyi.
2022. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oh értem.

És ezekbe lehet mappákat létrehozni?

2022. márc. 26. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért van olyan, amelyikben van memória (azaz háttértár). A szükséges hely a zene tömörítésétől, hosszától, jellegétől függ, de egy szám néhány MB lehet. Nem hiszem, hogy (az olcsóbbak) tudnak kezelni mappákat, de lejátszási listákat valószínűleg igen. Ez egyébként egy kb. 25 éves történet. Ma már sok butatelefon is lejátszik mp3-at. Persze gondolom nem hi-fi minőségben, de egy 10 ezer Ft-os lejátszó sem a csúcs, és az is számít, milyen fülhallgatóval hallgatod.
2022. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja értem. Köszönöm szépen a válaszokat
2022. márc. 26. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira söpredék cucc, hogy még tipusa sincs :)) De most komolyan: egy doboz cigi áráért mégis mit várunk? Én nem bonyolódnék egy ilyen hulladékba. Telefonod nem jó a célra?
2022. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
8GB-ot támogat egyébként. papíron. ez egy bóvli, ne vedd meg, nem lenne benne semmi örömöd.
2022. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!